Usługa Huawei Video dostępna w Polsce na najnowszych smartfonach HUAWEI P40 i HUAWEI P40 Pro

speed testy
speed testy

Usługa Huawei Video dostępna w Polsce na najnowszych smartfonach HUAWEI P40 i HUAWEI P40 Pro
https://consumer.huawei.com/pl/press/news/2020/news-200327-1/
Wraz z najnowszymi flagowymi smartfonami Huawei z serii P – HUAWEI P40 i HUAWEI P40 Pro – marka wprowadziła na polskim rynku nową usługę, Huawei Video, która pozwoli użytkownikom korzystać z bezpłatnych i odpłatnych treści wideo, konkretnie z filmów oraz programów informacyjnych, naukowych i rozrywkowych.

Usługa Huawei Video była już dostępna na wcześniejszych smartfonach Huawei, ale ograniczona jedynie do możliwości przeglądania własnych filmów nagranych smartfonem. Teraz nowa usługa Huawei Video jest dostępna na najnowszych smartfonach HUAWEI P40 i HUAWEI P40 Pro, a użytkownicy modeli HUAWEI Mate 30 Pro i HUAWEI P40 lite mogą ją zaktualizować i korzystać z nowych funkcji. Na pozostałych urządzeniach z EMUI 8.0 i wyższym, aktualizacje będą rozsyłane stopniowo już w kwietniu. Usługę będzie można również aktualizować ręcznie za pośrednictwem Huawei AppGallery.

Polska jest jednym z dziesięciu europejskich krajów, w których marka uruchamia usługę Huawei Video. Po raz pierwszy została ona wprowadzona we Włoszech i w Hiszpanii we wrześniu 2018 roku, gdzie zyskała dużą popularność wśród użytkowników. W 2020 roku Huawei powiększyło ofertę o ponad 50 000 nowych tytułów, w tym 30 000 treści bezpłatnych. Co tydzień biblioteka będzie uzupełniania o nowe tytuły – międzynarodowe i lokalne seriale, hity kinowe, sport, filmy dokumentalne oraz krótkie wideo.

Z treści zamieszczonych w Huawei Video można korzystać w elastyczny sposób – poprzez subskrypcję lub jednorazowe wypożyczanie. Można też oglądać darmowe treści, które będą dostępne po wejściu w aplikację. Najnowsze produkcje kinowe będzie można wypożyczać na 48 godzin bez konieczności subskrybowania usługi.

W bibliotece Huawei Video można znaleźć treści dostarczane przez międzynarodowych i europejskich dostawców rozrywki takich jak:

  • Rakuten TV – jedna z wiodących w Europie platform “wideo na życzenie”;
  • FilmBox – jeden z największych serwisów z filmami;
  • BBC News – globalny serwis informacyjny;
  • BazaarTV – platforma z filmami o modzie;
  • STINGRAY – wieloplatformowy serwis muzyczny transmitujący koncerty;
  • DailyMotion – serwis internetowy umożliwiający prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji;
  • ToonGoggles – serwis z ponad 5 tysiącami kreskówek dla dzieci;
  • The Explorers – filmy dokumentalne w 4K.

Interfejs Huawei Video został zaprojektowany z myślą o osobach oglądających treści na smartfonach, a dzięki wygodnym konfiguracjom i zakładce “Ulubione”, pozwala użytkownikom spersonalizować i dostosować kolejność kanałów, które oglądają najczęściej. Usługa umożliwia również użytkownikom pobieranie i oglądanie treści offline. Stali widzowie Huawei Video będą mogli liczyć na dostęp do ekskluzywnych filmów VIP oraz zniżki na nowe i istniejące hity kinowe.

zrodło: https://consumer.huawei.com/pl/press/news/2020/news-200327-1/