Większa pojemność sieci T-Mobile w największych miastach w Polsce

speed testy

speed testy

Większa pojemność sieci T-Mobile w największych miastach w Polsce

T-Mobile jako lider rankingów prędkości internetu „speedtest”, zwraca szczególną uwagę, by klienci mogli zawsze liczyć na najwyższą jakość sieci.

Od maja tego roku optymalizujemy wykorzystanie zasobów częstotliwości i zwiększamy pojemność sieci LTE, dzięki czemu klienci T-Mobile mogą bardziej komfortowo korzystać z internetu mobilnego.

W paśmie 2100MHz, z bloku o szerokości 15 MHz, wydzieliliśmy 10MHz pasma i uruchomiliśmy na nim LTE. Pozostałe 5MHz nadal przeznaczone będzie do świadczenia usług w technologii 3G. Co to oznacza dla naszych klientów? Większą pojemność i prędkość transferu.

W zaledwie sześć miesięcy zakończyliśmy harmonizację sieci w 11 obszarach: Bydgoszczy, Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

W ostatnim tygodniu do tych miast dołączyły również: Karpacz i Zakopane, co nie jest bez znaczenia przed okresem świątecznym. Szusując na nartach w Karpaczu czy świętując Sylwestra na zakopiańskich Krupówkach warto być w najlepszej sieci.

Przypominamy również o uruchomionych 4 stacjach w schroniskach: w Dolinie Chochołowskiej, Ornaku, Morskim Oku i Murowańcu.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2018/11/Wi+ksza+pojemno+++sieci+T-Mobile+w+najwi+kszych+miastach+w+Polsce.html