Za cyfrową „Wyborczą” zapłacisz wygodnie z Plusem

speed testy
speed testy

Teraz za cyfrową „Wyborczą” zapłacisz wygodnie z Plusem

Setki artykułów przygotowanych przez zespół „Gazety Wyborczej” poświęconych bieżącym wydarzeniom w Polsce i na świecie teraz dostępne dla klientów Plusa z rachunkiem za telefon. Od 5 maja opłatę za subskrypcję serwisu Wyborcza.pl można dodać do swojej faktury i zapłacić razem z abonamentem. Dla nowych użytkowników przez pierwszy miesiąc dostęp do treści na Wyborcza.pl jest w prezencie!

Płatność za subskrypcję internetowego serwisu „Gazety Wyborczej” odbywa się w ramach usługi „Zapłać z PLUS”, a wystarczy zaznaczyć tę opcję podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/plus i przejść krótki proces weryfikacji. Nowi użytkownicy przez pierwszy miesiąc otrzymają dostęp w prezencie za 0 zł, a późniejsza opłata to 19,90 zł miesięcznie. Z usługi mogą skorzystać klienci usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku.

Usługa „Zapłać z PLUS” to wygodna forma płatności bez przekazywania informacji o karcie płatniczej czy kredytowej, czyli rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Płatności realizowane są dzięki rozwiązaniu DV Pass, które zapewnia Digital Virgo.

Więcej szczegółów w regulaminie usługi oraz na stronie http://www.plus.pl/wyborcza