Gala KSW 57 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI 3

speed testy

speed testy

W sobotę, 19 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 57. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Kity i Phila De Friesa, którego stawką jest mistrzowski pas kategorii ciężkiej. W pozostałych walkach widzowie zobaczą byłych mistrzów: Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego oraz efektownie walczących: Mariana Ziółkowskiego i Romana Szymańskiego. Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.
8 emocjonujących walk, w tym 3 o mistrzowski pas

Podczas gali KSW 57 dojdzie do ośmiu ekscytujących walk, z czego aż w trzech stawką będzie mistrzowski pas. W walce wieczoru Michał „Masakra” Kita (20-11-1, 12 KO) stanie do boju z Philem De Friesem (18-6, 2 KO) o pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji KSW. Z kolei o mistrzowski pas kategorii lekkiej zawalczą Roman Szymański (13-5, 2 KO) i Marian „Golden Boy” Ziółkowski (21-8-1, 5 KO).

Były mistrz kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (21-11, 8 KO) spotka się z byłym czempionem wagi półśredniej, Borysem „Diabłem Tasmańskim” Mańkowskim (21-8-1, 3 KO).
W kolejnej walce o pas kibice zobaczą dwóch zawodników wagi koguciej: Antuna Račić (24-8-1) oraz Bruno Santosa (9-1, 1 KO). W okrągłej klatce spotka się także dwóch specjalistów od kończenia starć nokautem – Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik (12-0, 9 KO) przywita na polskiej ziemi Abusa Magomedova (23-4-1, 13 KO).

Na gali KSW 57 swoje umiejętności pokażą również dwaj niezwykle doświadczeni zawodnicy: Tomasz „Goryl” Drwal (22-5-1, 14 KO) oraz Patrik Kincl (22-9, 10 KO). Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) skrzyżuje rękawice z finalistą programu „Tylko Jeden” – Marcinem „Krakusem” Krakowiakiem (9-3, 4 KO). Rywalem Alberta „Złotego” Odzimkowskiego (11-4, 3 KO) będzie debiutujący w KSW zawodnik z Niemiec – Christian Eckerlin (12-5, 5 KO).
Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Jak zamówić galę KSW 57 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
e-płatności.

Jak obejrzeć galę KSW 57 w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 57, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Phil de Fries vs Michał Kita – walka o pas kategorii ciężkiej
Roman Szymański vs Marian Ziółkowski – walka o pas kategorii lekkiej
Artur Sowiński vs Borys Mańkowski
Antun Račić vs Bruno Santos – walka o pas kategorii koguciej
Cezary Kęsik vs Abus Magomedov
Tomasz Drwal vs Patrik Kincl
Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak
Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/gala-ksw-57-w-ppv-w-cyfrowym-polsacie-ipli-3-pojedynki-mistrzowski-pas#