Internet 10 GB na Mikołajki od Plusa

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 10 GB na Mikołajki od Plusa

Klienci korzystający z ofert na kartę oraz mix sieci Plus mogą bezpłatnie włączyć specjalny pakiet 10 GB! Mikołajkowy ekstra pakiet internetu można włączyć w aplikacji iPlus, a promocja obowiązuje od 6 do 12 grudnia.

Z promocji „Mikołajki” mogą skorzystać użytkownicy ofert na kartę oraz mix sieci Plusa, a wystarczy zalogować się do aplikację iPlus, a dla nowych użytkowników zarejestrować w niej, i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET aktywować pakiet 10 GB na Mikołajki. Włączenie promocji zostaje potwierdzone wiadomością SMS.

Pakiet 10 GB jest włączany na okres siedmiu dni. Aby z niego skorzystać konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz jego dodatnia wartość (min. 1 grosz).

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji Mobilny Plus Online służącej do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi, a także pozwalającej na bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronach internetowych www.plus.pl i www.plushbezlimitu.pl

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8597-mikolajkowy-pakiet-10-gb-od-plusa-aktualizacja-8122021r