Internet 30 procent zniżki do R-Gol od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 30 procent zniżki do R-Gol od T-Mobile

Przed polską kadrą jeszcze kilka meczów w fazie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata 2022. Sportowe emocje nie opuszczają nas nawet na chwilę, dlatego w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy 30% rabatu na koszulki reprezentacji Polski dostępne w sklepie R-GOL.com. Kod zniżkowy można odebrać od 1 do

5 października w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Za kilka dni, 9 października, nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją San Marino na Stadionie Narodowym. Trzy dni później rozegrają zaś mecz na wyjeździe z Albanią. Po kilku tygodniach czekają ich jeszcze starcia z Andorą (12 listopada) oraz Węgrami (15 listopada). Dla prawdziwych kibiców będą to z pewnością pełne emocji spotkania! Jako sponsor reprezentacji Polski wspieramy naszych piłkarzy podczas każdego meczu i chcemy dawać naszym klientom jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję, w ramach której mogą zakupić koszulki reprezentacji Polski z 30% rabatem w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych R-GOL.com.

Wybierz swoją wymarzoną koszulkę i kibicuj naszej drużynie!

Tym razem kod rabatowy na sportowy gadżet można odebrać od 1 do 5 października (do końca dnia) w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. W wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma kod zniżkowy, który należy wpisać na stronie: https://www.r-gol.com/koszulki-reprezentacji-polski/. Z promocji można skorzystać także w sklepach stacjonarnych R-GOL.com. Wybrana koszulka z pewnością pozwoli jeszcze mocniej wczuć się w sportową atmosferę – czy to na stadionie, czy przed telewizorem.

Z promocji można skorzystać do 8 października. Każdy klient może wykorzystać tylko jeden kod.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.