Internet promocja T-Mobile 30 dni 30 złotych 130 GB

internet prędkość

internet prędkość

Internet: promocja T-Mobile 30 dni 30 złotych 130 GB

Szybki internet mobilny to już nieodłączny element naszej codzienności. W drodze do pracy, podczas weekendowych wyjazdów, na zakupach czy nawet w trakcie spotkań ze znajomymi – praktycznie w każdej sytuacji korzystamy z dostępu do sieci. W T-Mobile doskonale wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest duży pakiet gigabajtów, dlatego od 29 września użytkownicy usług na kartę mogą śmigać w internecie z gigantyczną paczką aż 130 GB przez 30 dni.

Szybki internet mobilny to nasza specjalność! Od kilku miesięcy jesteśmy liderem w rankingu internetu mobilnego, przeprowadzanym przez Speedtest.pl. Zajmujemy pierwsze miejsce w kategorii średniej prędkości pobierania danych, która w sierpniu wynosiła 44,6 Mb/s. Odnieśliśmy również zwycięstwo w przypadku średniej prędkości wysyłania danych jako jedyny operator, przekraczając przy tym poziom 10 Mb/s – z wynikiem 10,2 Mb/s. Mamy więc najszybszą sieć w Polsce i chcemy się nią dzielić. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę, w której mogą oni łącznie złapać aż 130 GB na 30 dni za jedyne 30 zł.

Poczuj moc gigabajtów!

Co należy zrobić, aby skorzystać z nowej oferty? Obecni klienci T-Mobile na kartę w taryfie GO! powinni doładować konto za 30 zł w aplikacji Mój T-Mobile, zaś nowi użytkownicy – w dowolnym kanale doładowań w ciągu 30 dni od aktywacji startera.

W ten sposób klienci otrzymają jednorazowy bonus 100 GB na 30 dni oraz 15 GB ekstra na 30 dni w ramach promocji „GB po doładowaniu”. Ponadto za środki z doładowania (30 zł) użytkownicy mogą aktywować ofertę cykliczną „Bez Limitu L”, na którą składają się paczka 15 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, dostęp do usługi Supernet Video DVD. Tak gigantyczny pakiet zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy na co dzień są bardzo aktywni w sieci i potrzebują niezawodnego internetu mobilnego.

Jeśli klient ma poprzednią taryfę w T-Mobile na kartę, również może skorzystać z oferty – wystarczy, że zmieni ją na GO! (np. kodem *530*1#). Taka zmiana zostanie potwierdzona SMS-em. Następnie wystarczy doładować konto w aplikacji Mój T-Mobile za 30 zł i aktywować ofertę „Bez limitu L”. Co ważne, zmiana taryfy jest bezpłatna. Klient zachowuje zgromadzone środki z doładowań na swoim koncie, a usługi oraz promocje, z których aktualnie korzysta zostaną wyłączone.

Promocja trwa od 29 września do 31 grudnia, a promować ją będzie kampania w telewizji, w radio, online oraz w mediach społecznościowych. Kampanii promocyjnej będzie towarzyszyć poniższy spot.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB Warszawa.

Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/130gb-na-karte.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/az-130-gb-na-30-dni-za-30-zl-dla-klientow-t-mobile-na-karte.html