Internet 5 GB gratis od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet 5 GB gratis od T-Mobile

Już 1 czerwca nasza reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z Walią w ramach Ligii Narodów UEFA. Jako sponsor reprezentacji Polski całym sercem będziemy w tych dniach z naszymi piłkarzami! Z tej okazji dla fanów tego sportu – i nie tylko – przygotowaliśmy w T-Mobile prezent w postaci bezpłatnej paczki 5 GB do wykorzystania w kraju. Bonus można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 do 7 czerwca.

Liga Narodów UEFA 2022/23 w piłce nożnej rozpocznie się 1 czerwca dla reprezentacji Polski meczem z Walią. “Biało-Czerwoni” zagrają po raz pierwszy od dwóch miesięcy, kiedy to w finale baraży o mistrzostwa świata pokonali Szwedów 2:0 na Stadionie Śląskim w Chorzowie i zapewnili sobie tym samym udział na mundialu w Katarze. Na jakie akcje mogą tym razem liczyć kibice? Z jakim wynikiem nasza kadra zakończy ten pierwszy mecz? W T-Mobile na pewno będziemy trzymać za nich mocno kciuki, a w ramach kolejnej odsłony „Dobrze, że jesteś” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych prezent w postaci bezpłatnej paczki gigabajtów. Jako sponsor reprezentacji chcemy umożliwić i tym najwierniejszym, i tym okazjonalnym kibicom obejrzenie zmagań naszej drużyny – a pakiet 5 GB powinien to im ułatwić.

Aktywuj pakiet i bądź razem z nami w grze!

Aby odebrać prezent, wystarczy w dniach 1-7 czerwca zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i aktywować bezpłatny bonus w postaci paczki 5 GB. Z dodatkowych gigabajtów korzystać można na terenie Polski i oglądać swobodnie mecze naszej reprezentacji w dowolnym miejscu.

Prezent jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych (korzystających z taryf T, T DATA), jak i użytkowników oferty na kartę (korzystających z taryf GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix). W przypadku osób posiadających abonament pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Klienci ofert na kartę i MIX otrzymają zaś dodatkowe GB na 7 dni.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/05/odbierz-5-gb-w-prezencie-od-t-mobile-i-kibicuj-razem-z-nami.html