Internet cisco webex integracja pełna netia

internet prędkość

internet prędkość

Internet cisco webex integracja pełna netia

Netia: komunikacja w pełni zintegrowana z Cisco Webex

Netia – jako jedyny operator w Polsce i jeden z pierwszych na świecie – zaoferowała rozwiązanie integrujące wszelkiego typu usługi głosowe z najnowszą generacją wszechstronnego, chmurowego komunikatora Cisco Webex. Nowa paleta rozwiązań nosi nazwę Netia UC with Cisco Webex.

Netia UC with Cisco Webex to zupełnie nowa jakość w klasie rozwiązań Komunikacji Zintegrowanej (Unified Communications), która łączy tradycyjną telefonię z najnowszymi rozwiązaniami, tworząc wygodne dla użytkownika narzędzie do komunikacji, dostępne na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca.

Netia UC with Cisco Webex zapewnia szybką i optymalną kosztowo integrację wszystkich sposobów komunikacji, oferowanych na bazie infrastruktury Grupy Netia (połączenia głosowe przez linie analogowe, cyfrowe ISDN, cyfrowe z zaawansowanymi funkcjami PABX i Call Center, nowoczesne rozwiązania VoIP w chmurze, tj. IntegralNet, integracja z SIP TRUNK, umożliwiająca połączenia z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu) z najnowszym komunikatorem chmurowym Cisco Webex.

– Z Netia UC with Cisco Webex zyskujemy możliwość pełnej kolaboracji i miksowania dowolnych kanałów komunikacji oraz interakcji między uczestnikami różnego typu spotkań. W tym samym czasie możemy rozmawiać, widzieć się, współdzielić aplikacje, czy pulpit, wysyłać wiadomości, nagrywać, dzielić się czasowo na zespoły itd. – powiedział Paweł Rychcik, Kierownik Działu Produktów B2B w Netii.

– Co więcej, dzięki zaawansowanym funkcjom rozpoznawania mowy, spotkania mogą być automatycznie tłumaczone na wiele języków, a także przekształcane na tekst, co bardzo ułatwia m.in. przygotowywanie notatek ze spotkań. – dodał Paweł Rychcik.

Atutem nowego rozwiązania UC Netii jest fakt, że skorzystanie z niego nie pociąga za sobą dodatkowych nakładów inwestycyjnych po stronie klientów oraz zapewnia stały, przewidywalny koszt użytkowania. Netia UC with Cisco Webex oferuje też najlepszy na rynku stosunek ceny do zakresu funkcjonalnego i jakości wielokanałowej komunikacji. Komunikator Cisco Webex jest stale wzbogacany o nowe, innowacyjne funkcje, które będą dostarczane wszystkim klientom Netii tuż po wdrożeniu.

Więcej informacji o Netia UC with Cisco Webex znajduje się na tej stronie: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/komunikacja-i-promocja/komunikacja-dla-biznesu/netia-unified-communications

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

źródło: https://my.netia.pl/pr/661733/netia-komunikacja-w-pelni-zintegrowana-z-cisco-webex