Internet Deutsche Telekom przeznacza milion euro na pomoc Turcji i Syrii

internet prędkość

internet prędkość

Internet: Deutsche Telekom przeznacza milion euro na pomoc Turcji i Syrii

W związku z trzęsieniem ziemi w Turcji oraz Syrii, grupa Deutsche Telekom postanowiła przekazać milion euro na projekt “Deutschland Hilft”. Dodatkowo do 15 lutego wprowadza bezpłatne rozmowy i smsy z Niemiec do Turcji i Syrii.

Wiele osób wyraziło już chęć zaangażowania się i pomocy. Doświadczony zespół kryzysowy grupy pracuje nad dalszymi działaniami mającymi na celu wsparcie lokalnej ludności, osób dotkniętych katastrofą i osób udzielających pomocy.

“Obrazy i doniesienia docierające obecnie z Turcji i Syrii są głęboko niepokojące i zasmucające. Nasze myśli są z ofiarami i ich rodzinami. I mamy nadzieję, że osoby pogrzebane pod gruzami zostaną uratowane” – napisał prezes Telekom Tim Höttges na portalu społecznościowym LinkedIn. “Jednak na bezradność tak wielu poszkodowanych reagujemy nie tylko współczuciem, ale konkretną pomocą”.

Czujemy dumę z bycia częścią organizacji, na której zaangażowanie w trudnych sytuacjach zawsze można liczyć.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2023/02/deutsche-telekom-przeznacza-milion-euro-na-pomoc-turcji-i-syrii-w-zwiazku-katastrofalnym-trzesieniem-ziemi.html