Internet dodatkowe 100 GB internetu w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet dodatkowe 100 GB internetu w T-Mobile

W te wakacje śmigamy w najszybszej sieci! 100 GB dla klientów T-Mobile na kartę

Kalendarzowe lato coraz bliżej, możemy więc śmiało odliczać dni do pełni sezonu wakacyjnego. Aby cieszyć się nim do woli, bez obawy o zużyte gigabajty, przygotowaliśmy dla naszych klientów taryfy GO! na kartę wyjątkową promocję – aż 100 GB w prezencie do wykorzystania przez 60 dni. Warto więc na wakacje doładować swój numer i śmigać w najszybszej sieci!

Ulubiony serial w zimny deszczowy dzień nad morzem? Poszukiwanie najlepszej restauracji z kwaśnicą na Krupówkach? A może po prostu spotkanie grillowe na działce z dobrą muzyką w tle? We wszystkich tych sytuacjach zapas internetu bywa nieoceniony. Od 17 czerwca br. klienci taryfy GO! w naszej ofercie na kartę będą mogli skorzystać z bonusu w postaci 100 darmowych gigabajtów do wykorzystania przez 60 dni w najszybszej sieci w Polsce. Prędkość naszego internetu mobilnego potwierdza niezależny ranking SpeedTest.pl, na czele którego znajdujemy się już 4. rok z rzędu!

Doładuj konto i złap wakacyjny pakiet

Aby skorzystać z promocji, wystarczy doładować konto jednorazowo kwotą 30 zł lub więcej poprzez aplikację „Mój T-Mobile”. Nowi użytkownicy mogą wykonać doładowanie w aplikacji „Mój T-Mobile” lub w innym dowolnym kanale, w ciągu 30 dni od aktywacji startera. Po zasileniu numeru dodatkowa paczka 100 gigabajtów włączy się automatycznie, a użytkownik otrzyma potwierdzenie w postaci wiadomości SMS. Z akcji promocyjnej użytkownik może skorzystać jeden raz. Promocja obowiązuje do 15 września 2021 r.

Internet dodatkowe 100 GB internetu w T-Mobile

Promocję 100 GB na lato promować będzie kampania reklamowa, którą od 29 czerwca będzie można zobaczyć w telewizji, a już od 25 czerwca w komunikacji online, social mediach oraz na nośnikach w punktach sprzedaży.

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/100GB.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/w-te-wakacje-smigamy-w-najszybszej-sieci-100-gb-dla-klientow-t-mobile-na-karte.html