Internet empik music bezpłatnie na 30 dni od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet empik music bezpłatnie na 30 dni od T-Mobile

Podróż pociągiem, trening w parku czy codzienny przejazd do pracy przestają się dłużyć, jeśli tylko towarzyszą im wciągające audiobooki, znakomicie napisane ebooki lub energetyczna muzyka. Ze wszystkich tych możliwości mogą teraz skorzystać klienci T‑Mobile, którzy otrzymają pełen dostęp do książek, podcastów, komiksów i utworów muzycznych w ramach subskrypcji usług Empik Go i Empik Music. Prezent obejmuje możliwość bezpłatnego korzystania z obu aplikacji przez 30 dni. Można go odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 13 do 17 maja.

Podczas urlopu i w trakcie sprzątania, w przerwie na kawę i wtedy, gdy gotujemy – aplikacje zapewniające dostęp do audiobooków, ebooków, podcastów, seriali audio czy muzyki sprawdzają się świetnie. Dlatego dla naszych klientów indywidualnych, w ramach kolejnej odsłony „Dobrze, że jesteś”, przygotowaliśmy prezent w postaci 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do subskrypcji Empik Go Max i Empik Music do odebrania w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Złap kod i zanurz się w fascynującym świecie opowieści

Aby odebrać bonus, wystarczy w dniach 13-17 maja zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i pobrać unikalny kod rabatowy. Następnie, najpóźniej 17 maja do końca dnia, należy wejść na stronę www.empik.com/gofree i wpisać kod, zalogować lub zarejestrować konto w empik.com i podpiąć kartę płatniczą. Ostatnim krokiem jest ściągnięcie aplikacji Empik Go i Empik Music. Z rozwiązania można korzystać na dwóch urządzeniach.

Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z subskrypcji – jeśli jednak nie zrobi tego do końca bezpłatnego okresu 30 dni, zostanie naliczona opłata za następny miesiąc w wysokości 44,99 zł. Promocja nie obejmuje osób posiadających aktywną usługę subskrypcyjną Empik Music.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/05/empik-go-i-empik-music-bezplatnie-na-30-dni-od-t-mobile.html