Internet fame mma 16 w Polsat Box

internet prędkość

internet prędkość

Internet fame mma 16 w Polsat Box

5 listopada br. Arena Gliwice stanie się areną freak fightowych zmagań. Podczas FAME MMA 16 dojdzie do 10 pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Mateusz „Tromba” Trąbka i Marcin Dubiel. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 5 listopada o godz. 19.30.
Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Najbliższa gala FAME MMA 16 jest ostatnią galą Federacji zaplanowaną na ten rok. W walce wieczoru naprzeciwko siebie staną topowi influencerzy, których profile śledzi po 2,4 mln osób, Mateusz „Tromba” Trąbka oraz Marcin Dubiel. W drugim głównym pojedynku Robert „Sutonator” Pasut zmierzy się z Jackiem „Muranem” Murańskim.
Podczas wydarzenia odbędzie się w oktagonie 10 elektryzujących pojedynków. Widzowie zobaczą 8 walk na zasadach MMA, 1 w formule K1 oraz 1 walkę bokserską w małych rękawicach. W sportowej klatce walczyć będą celebryci ze świata mediów i internetu.

Gala FAME MMA 16 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala FAME MMA 16 online w Polsat Box Go

Galę FAME MMA 16 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali FAME MMA 16
–      Mateusz Tromba „Trąbka” vs Marcin Dubiel – main event
–      Jacek „Muran” Murański  vs Robert  „Sutonator” Pasut – co-main event
–      Patryk „Bandura” Bandurski  vs Alan „Braveheart” Kwieciński – boks w małych rękawicach
–      Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
–      Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak
–      Patryk „Patrykos” Domke  vs Adrian „Polak” Polański
–      Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak vs Filip „Filipek” Marcinek – K1
–      Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik
–      Marta „Martirenti” Rentel  vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
–      Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/gala-fame-mma-16-w-ppv-w-polsat-box-polsat-box-go-w-walce-wieczoru-w-gliwicach-spotkaja-sie#