Internet gdzie jest moje dziecko lokalizacja w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet gdzie jest moje dziecko lokalizacja w T-Mobile

Odbierz bezpłatną usługę lokalizacyjną „Gdzie jest dziecko” od T-Mobile

Coraz lepsza aura pogodowa oznacza, że nie tylko my sami, ale również nasze dzieci spędzają na zewnątrz więcej czasu. To w końcu świetna okazja, by spotkać się z rówieśnikami i wstać zza biurek pełnych podręczników. Aby rodzice byli spokojni o najmłodszych członków rodziny, tym razem w ramach Happy Fridays przygotowaliśmy dla nich usługę

„Gdzie jest dziecko”

, która pozwala ustalić lokalizację danej osoby. Prezent można odebrać od 28 do 30 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Wiosna sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. To jednak zarazem moment, kiedy o dzieci spędzające sporo czasu poza domem martwimy się najbardziej. Właśnie dlatego w nadchodzącej edycji Happy Fridays udostępniamy bezpłatnie usługę „Gdzie jest dziecko”. Umożliwia ona sprawdzenie w kilka sekund, za pomocą strony internetowej, SMS lub aplikacji, gdzie znajduje się bliska osoba.

Rozwiązanie wykorzystuje lokalizację GSM, dzięki czemu jest w stanie ustalić nie tylko położenie smartfona, lecz także tradycyjnego telefonu komórkowego. Co ważne, działa ono także, gdy dziecko znajduje się np. w kinie czy galerii handlowej. Osoby, które zdecydują się na odbiór prezentu od T‑Mobile, mogą korzystać bezpłatnie z tego rozwiązania przez 30 dni.

Przetestuj usługę „Gdzie jest dziecko” bez opłat

Możliwość aktywacji darmowej, 30-dniowej usługi „Gdzie jest dziecko” będzie dostępna w aplikacji „Mój T‑Mobile” od piątku 28 maja do niedzieli 30 maja do końca dnia. Po tym bezpłatnym okresie cena usługi będzie wynosić 6,15 zł miesięcznie, jednak użytkownik może wcześniej zrezygnować z przedłużenia subskrypcji.

Prezent jest skierowany zarówno do indywidualnych użytkowników abonamentowych T‑Mobile (taryfa T), jak i klientów ofert na kartę (Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/05/odbierz-bezplatna-usluge-lokalizacyjna-gdzie-jest-dziecko-od-t-mobile.html