Internet zapłać z Plus za parking w aplikacji SkyCash

internet prędkość

internet prędkość

Internet „Zapłać z Plus” za parking w aplikacji SkyCash

Klienci usług abonamentowych Plusa mogą już zapłacić za parking przez dodanie należności do swojego rachunku telefonicznego. Płatność jest realizowana w aplikacji SkyCash i dostępna w ramach usługi „Zapłać z Plus”.

Opłaty za parking są kolejnymi po opłatach za bilety komunikacji miejskiej, które można w ramach usługi „Zapłać z Plus” wygodnie uregulować raz w miesiącu płacąc za telefon lub Internet. Usługa jest dostępna dla klientów usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku. Wystarczy tylko w aplikacji SkyCash wybrać tę opcję płatności i dokonać prostej autoryzacji przez podanie kodu z wiadomości SMS otrzymanej na swoim telefonie. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywowana jako źródło płatności i można korzystać z płatności obsługiwanych przez SkyCash.

Rozwiązanie zostało wdrożone przez Grupę Digital Virgo we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Plus i operatorem płatności miejskich SkyCash Poland S.A, a płatności realizowane są dzięki rozwiązaniu DV Ticketing.

Stworzona przez Digital Virgo platforma DV Ticketing zapewnia prostą, wygodną i bezpieczną metodę płatności dla klientów SkyCash i pozwala dokonywać płatności szybciej i łatwiej, nie wymagając od użytkowników dodatkowych danych, takich jak w przypadku przelewów bankowych czy kart płatniczych.

Szczegółowe informacje o usłudze „Zapłać z Plus” dostępne są w załączonym regulaminie.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8530-zaplac-z-plus-za-parking-w-aplikacji-skycash