Internet mojeID usługa w Heyah

internet prędkość

internet prędkość

Internet mojeID usługa w Heyah

Usługa potwierdzenia tożsamości mojeID dla klientów Heyah 01 poszerza się o kolejne banki

Od zeszłego roku klienci oferty subskrypcyjnej Heyah 01 jako pierwsi na rynku telekomunikacyjnym mogli zakupić ją, weryfikując swoją tożsamość w bezpieczny sposób online poprzez bank, bez konieczności wychodzenia z domu. Teraz usługa mojeID od Krajowej Izby Rozliczeniowej poszerza listę dostępnych podmiotów umożliwiających zdalne potwierdzenie danych o Bank BNP Paribas i Bank Ochrony Środowiska, dzięki czemu skorzysta z niej jeszcze więcej osób.

Cyfrowa identyfikacja pomaga m.in. w przyspieszaniu i usprawnianiu procesów związanych z obsługą klienta i zarządzaniem dokumentami. Dla użytkowników Heyah 01 przekłada się to na komfortowe korzystanie z usługi subskrypcyjnej od samego jej początku, czyli zamówienia oferty. Potwierdzenie tożsamości online w sklepie internetowym Heyah 01 oznacza bowiem wygodniejszy sposób odbioru karty SIM, np. w paczkomacie. Sam model subskrypcyjny to z kolei m.in. łatwiejsze płatności.

Aktualna lista banków w usłudze mojeID, służących do weryfikacji tożsamości, zawiera już 9 pozycji: PKO BP, PKO S.A., Inteligo, ING, GET IN Bank, mBank, Banki Spółdzielcze Grupa BPS, BOŚ Bank oraz BNP Paribas. Wszyscy ich klienci mogą teraz zamówić ofertę Heyah 01 w najwygodniejszy z możliwych sposobów.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/usluga-potwierdzenia-tozsamosci-mojeid-dla-klientow-heyah-01-poszerza-sie-o-kolejne-banki.html