Internet net billing od Orange Energia

internet prędkość

internet prędkość

Internet net billing od Orange Energia

Orange Energia, kontynuując swój rozwój w obszarze zielonej energii, rozpoczyna partnerską współpracę z firmą SolarSpot – jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii. Nowi klienci SolarSpot mogą skorzystać z oferty Orange Energia z rozliczeniem energii 1:1. Dzięki współpracy SolarSpot i Orange Energia, właściciele mikroinstalacji fotowoltaicznych zyskają możliwość odzyskania w 100% wartości wyprodukowanej energii, bez konieczności ponoszenia opłat za aktywację czy zmiennych opłat dystrybucyjnych.

Oferta jest kierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy decydują się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej SolarSpot wraz z kompleksową umową na dostarczanie energii elektrycznej przez Orange Energia. To wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy planują instalację fotowoltaiki na własne potrzeby, o mocy do 50 kWp. Oferta z net-billingiem 1:1 pozwoli pomniejszyć rachunek klienta o wartość wyprodukowanej przez niego energii, wyliczoną po tej samej stawce, po której operator będzie mu sprzedawać energię. – Dzięki net-billingowi od Orange Energia nasi klienci korzystający z oferty dla Mikrowytwórców, mogą rozliczyć pełną wartość energii, którą oddają do sieci.

Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom, korzystanie z ekologicznych źródeł energii było proste i przyjazne, bo zależy nam, aby ograniczanie wpływu na środowisko stało się powszechną praktyką. Stale rozwijamy naszą ofertę i unowocześniamy sieć sprzedaży. Współpraca z SolarSpot jest kolejnym etapem rozwoju spółki i krokiem w kierunku zielonej transformacji – powiedział Bartosz Gott, prezes zarządu Orange Energia. – Rozwijając swoją ofertę, SolarSpot kieruje się optymalizacją kosztów energii dla klienta końcowego.

Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie rozliczenia w modelu net-billingu 1:1 oferowane przez Orange Energia, aby zapewnić naszym klientom korzystne rozwiązanie, które nie zawiera zmiennych opłat za dystrybucję energii. W połączeniu z know-how SolarSpot w zakresie wysokiej jakości rozwiązań fotowoltaicznych jestem przekonany, że zaoferujemy klientom konkurencyjną jakość oferty i obsługi klienta – mówi Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot. Na start SolarSpot i Orange Energia zaoferowały dwa pakiety usług.

Pakiet podstawowy zawiera standardowe moduły fotowoltaiczne, natomiast pakiet premium moduły fotowoltaiczne Full Black z falownikiem hybrydowym, gotowym do współpracy z magazynami energii. Umowa z rozliczaniem Orange Energia Net-billing 1:1 jest zawierana na okres 24 miesięcy.

Oferta umożliwia wnioskowanie o dotację z Programu Mój Prąd 4.0. Współpraca między SolarSpot i Orange Energia umożliwia rozwój oferty w przyszłości. Decydując się na ofertę dla Mikrowytwórców od Orange Energia, klient może otrzymać: Rabat 100% na zmiennych opłatach dystrybucyjnych (dla klientów w Grupie taryfowej G12w). Promocyjne stawki za energię pobraną ponad Magazyn Energii do końca 2022 r. (na poziomie najniższej ze stawek wśród obowiązujących z urzędu taryf sprzedawców). Assistance domowe w pakiecie (pomoc 9 fachowców w razie awarii w domu, do 5 bezpłatnych napraw w ciągu roku, każda do maksymalnej wartości 1500 zł).

Finansowanie do 100% inwestycji i brak wymogu wkładu własnego (możliwość kredytowania do 60 tys. zł nawet na mikroinstalację o większej mocy) Miesięczna opłata to, w zależności od mocy instalacji, 54,99 zł (do 6 kW) lub 79,99 zł (powyżej 6 kW). Kwota zawiera rabat w wysokości 4,99 zł miesięcznie za e-fakturę. Aktywacja jest przy wyborze tej oferty darmowa. Szczegółowe informacje i regulamin oferty są dostępne na stronie.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl