Internet nowe kanały w ofercie Netia TV

internet prędkość

internet prędkość

Internet: nowe kanały w ofercie Netia TV

Oferta telewizyjna Netii poszerzyła się o dwa nowe kanały – serialowy Novelas+ HD oraz młodzieżowy TeenNick HD. Do 15 stycznia będą dostępne dla wszystkich klientów w oknie otwartym. Łącznie Netia ma w swojej ofercie telewizyjnej aż 223 pozycje, większość w jakości HD.

Novelas+ (nr EPG Netii: 137), to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. Kanał ten dołączył do najbogatszego z pakietów bazowych aktualnej oferty (pakiet L – 189 kanałów, w tym 122 w HD) oraz pakietu „Kino” w ofercie TV Elastyczna.

Z kolei kanał TeenNick HD (EPG: 117) należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do młodych nastolatków (10-16 lat). Na ofertę kanału składają się starannie wyselekcjonowane i dostosowane do potrzeb nastoletniego widza seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. TeenNick HD wszedł na stałe w skład pakietu L aktualnej oferty oraz pakietu „Dla Dzieci”, który w atrakcyjnej cenie mogą dokupić abonenci najniższego (pakiet S – 77 kanałów, w tym 47 w HD) oraz środkowego pakietu aktualnej oferty (pakiet M z 99 kanałami, w tym 66 w HD). Natomiast w ofercie TV Elastyczna kanał ten wzbogacił pakiet „Starsze Dzieci”.

Do 15 stycznia z ofertą programową nowych kanałów – bez dodatkowych opłat, w ramach tzw. okna otwartego – będą się mogli zapoznać wszyscy abonenci usług TV Netii.

Po ostatnich zmianach oferta telewizyjna Netii, to 223 kanały (wliczając 4 serwisy PPV), w tym 153 w jakości HD.

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

źródło: https://my.netia.pl/pr/714533/nowe-kanaly-w-ofercie-netia-tv