Internet nowe promocje w Play

internet prędkość

internet prędkość

Internet nowe promocje w Play

Atrakcyjne promocje w Play na koniec wakacji

Promocja w abonamencie komórkowym – przy zakupie jednego z wybranych smartfonów 5G, drugi model w prezencie
Dwa razy więcej danych w abonamencie – nawet 150 GB miesięcznie dla każdego
Promocja dla przenoszących numer do Play – 25 zł za każdą kolejną kartę SIM
Dodatkowy nielimitowany internet (100 GB z pełną prędkością) od 20 zł miesięcznie

Wybierz smartfon w abonamencie, drugi dostaniesz w prezencie

Koniec wakacji to czas przygotowań na powrót do pracy, szkoły i na uczelnie. Teraz, dzięki nowej ofercie w Play wszyscy mogą zdecydować się na najnowsze smartfony w atrakcyjnej promocji. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wybrać jeden z abonamentów wraz z telefonem objętym promocją. Do kolejnego abonamentu drugi smartfon klient otrzyma w prezencie bez dodatkowych opłat!

Pary smartfonów objęte promocją to:

Samsung Galaxy A32 5G + Samsung Galaxy A12 w prezencie,
Motorola moto g50 5G + Motorola moto e7 power w prezencie,
vivo Y52 5G + vivo Y11s w prezencie,
OPPO Reno5 Z 5G + OPPO A15s w prezencie.

Promocja dostępna jest w ofercie Rodzina M, L oraz PLAY HOMEBOX. Każdy z tych abonamentów gwarantuje nielimitowane rozmowy oraz SMS-y, a także duży pakiet danych.

A do tego dwa razy więcej internetu od Play – nawet do 150 GB dla każdego

Każda osoba, która wybierze jeden z abonamentów M, L lub HOMEBOX w opcji SOLO, DUET lub RODZINA, otrzyma dwa razy więcej GB z pełną prędkością dla każdego numeru. W ofercie M klienci otrzymają 40 GB, w L 140 GB, a w PLAY HOMEBOX aż 150 GB! Dzięki tej promocji Play zapewnia swoim klientom nie tylko nowoczesny smartfon, ale także dużą paczkę internetu pozwalającą na swobodne korzystanie z sieci.

W grupie taniej – każdy kolejny numer w cenie 25 zł

Promocje łączą się również ze specjalną ofertą dla przenoszących numer. W każdej, nawet najbardziej rozbudowanej ofercie abonamentowej, kolejne karty SIM kosztują tylko 25 zł. Każda z osób otrzyma nielimitowane rozmowy, a także duży pakiet danych, nawet do 150 GB. Tym samym Play zapewnia wszystkim osobom w grupie wygodę i oszczędność.

Dodatkowy internet od 20 zł miesięcznie

Dodatkowa karta SIM z internetem to komfortowe, elastyczne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z sieci w domu lub poza nim. Każdy klient posiadający lub podpisujący nową umowę na wybrany abonament głosowy w Play może skorzystać z promocji, dzięki której taka karta z nielimitowanym internetem (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest już od 20 zł miesięcznie. Do karty można także wybrać jeden z routerów Wi-Fi od 10 zł miesięcznie. Osoby, które zdecydują się na taki internet bezprzewodowy, a nie mają i nie są zainteresowane ofertą głosową, mogą skorzystać z niego w cenie 40 zł miesięcznie (dotychczas 50 zł) za wersję tylko SIM.

Więcej informacji o aktualnych ofertach znajduje się na stronie https://www.play.pl/promocja/smartfon-w-prezencie/ w salonach sprzedaży oraz pod numerem 790 500 500.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/688661/atrakcyjne-promocje-w-play-na-koniec-wakacji