Internet nowości tablety i smartfony T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet nowości tablety i smartfony T-Mobile

Nowe smartfony i tablety 5G w ofercie T-Mobile

W T-Mobile nie tylko mamy największą sieć 5G w Polsce, ale także stale poszerzamy portfolio sprzętów dostępnych w technologii nowej generacji. W ostatnim czaasie w naszej ofercie pojawiły są nowe smartfony i tablety 5G od wiodących producentów, takich jak Apple, Xiaomi, OPPO, Motorola czy Realme.

Klienci T-Mobile coraz częściej kupują sprzęty obsługujące technologię piątej generacji i nic w tym dziwnego. Producenci telefonów stale dodają nowe modele do swojej oferty, a technologia 5G coraz częściej dostępna jest w urządzeniach ze średniej półki cenowej co tylko przyczynia się do wzrosty jej popularności. Obecnie w ofercie mamy dostępnych już 38 smartfonów, 2 tablety oraz 2 routery w technologii 5G.

Nowe smartfony 5G w T-Mobile:

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Mi 11i 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
OPPO Reno5 Z 5G
OPPO A54 5G
Motorola Moto G50 5GG
realme GT 5G

Nowe tablety 5G w T-Mobile:

Apple iPad 11 Pro (3 generacji)
Apple iPad 12.9 Pro (5 generacji)

Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronie https://www.t-mobile.pl/5g .Zgodnie z danymi za maj br już co trzeci telefon sprzedawany w sieci T-Mobile to urządzenie obsługujące 5G.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/nowe-smartfony-i-tablety-5g-w-ofercie-t-mobile.html