Internet firma T-Mobile w rankingu odpowiedzialnych firm

internet prędkość

internet prędkość

Internet firma T-Mobile w rankingu odpowiedzialnych firm

Nasze działania CR docenione w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

T-Mobile po raz kolejny wziął udział w konkursie Ranking Odpowiedzialnych Firm organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną wspólnie z Deloitte, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Akademię Leona Koźmińskiego. W naszej kategorii branżowej zajęliśmy w tym roku 3. pozycję !

Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie firm działających w Polsce ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Tegoroczna edycja konkursu, choć odbyła się w specyficznych warunkach pandemii i zakończyła wręczeniem nagród przeprowadzonym w przestrzeni wirtualnej, to jednak zgromadziła dużą liczbę uczestników. W tym roku w ROF wzięły udział prawie 80 firm, choć wypełnianie rankingowej ankiety zaczęło blisko 160 podmiotów. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się 70 przedsiębiorstw.

Wyróżnikiem konkursu jest zmieniająca się każdego roku ankieta, która jest podstawą rankingu. Pytania w niej zamieszczone podążają za aktualnymi trendami w dziedzinie odpowiedzialnego biznesu, a tym samym jej poziom trudności stale rośnie. Firmy, które podejmują się jej wypełnienia muszą posiadać wypracowaną strategię CR, na najwyższym poziomie.

T-Mobile Polska w ogólnej klasyfikacji zajął w tym roku 3. miejsce w swojej kategorii branżowej tj. „Telekomunikacja, technologia, media i rozrywka” zdobywając łącznie 83 na 100 możliwych punktów. To świetny rezultat i awans z 6. miejsca w zestawieniu branżowym w ubiegłym roku. To pokazuje, że stale pracujemy nad tym, aby być najlepsi! J

Partnerem Rankingu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Akademia Leona Koźmińskiego. Partnerem merytorycznym odpowiedzialnym za przegląd odpowiedzi jest Deloitte, zaś partnerem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/nasze-dzialania-cr-docenione-w-rankingu-odpowiedzialnych-firm.html