Internet Odbierz 10 GB na pierwszy dzień wiosny od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Odbierz 10 GB na pierwszy dzień wiosny od T-Mobile

Coraz dłuższe dni, ćwierkające ptaki i wyższe temperatury zwiastują zbliżający się pierwszy dzień wiosny. Wszystko to powoduje uśmiech na twarzy, ale w T‑Mobile chcemy dawać naszym klientom jeszcze więcej radości, dlatego od 19 do 21 marca udostępniamy bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 3 dni dla użytkowników ofert MIX i T-Mobile na kartę.

Wiosenna aura sprzyja dłuższym spacerom czy wycieczkom rowerowym. Spędzając więcej czasu na dworze, na pewno przyda się dodatkowy pakiet internetu mobilnego, dlatego T‑Mobile przygotował dla użytkowników na kartę oraz abonentów MIX bezpłatną paczkę 10 GB do odebrania w dniach 19-21 marca. Dzięki temu klienci będą mogli wyznaczyć i rejestrować nowe trasy, słuchać interesujących podcastów w podróży czy uciąć sobie swobodną wideorozmowę z przyjaciółmi podczas spaceru w lesie.

Aby uruchomić jednorazowy bonus, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA na numer:

80401 – w przypadku klientów T-Mobile na kartę,
80404 – dla abonentów T-Mobile MIX.

Więcej informacji o specjalnych promocjach dla naszych klientów na kartę i MIX można przeczytać na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/03/odbierz-10-gb-na-pierwszy-dzien-wiosny-t-mobile.html