Internet nawet 140 GB od 35 zł miesięcznie w nowych ofertach PLAY

internet prędkość

internet prędkość

Najlepsza oferta na rynku – nawet 140 GB od 35 zł miesięcznie w nowych ofertach PLAY

Play właśnie udostępnił klientom nową wiosenną promocję, dzięki której mogą korzystać z podwojonych gigabajtów – nawet 140 GB w swoim smartfonie od 35 zł miesięcznie.

Wiosną abonament komórkowy w Play, to nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y czy MMS-y. Tym razem operator postawił na dwukrotnie większe paczki danych, których wartość zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników – nawet 140 GB miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana klientowi na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze nową, czy przedłuży obecną umowę.

Z usług Play opłaca się korzystać również w DUECIE i RODZINIE. Miesięczna opłata za drugą i kolejne karty SIM to tylko 35 zł miesięcznie po rabatach, niezależnie od wybranego planu, a piąta karta wydawana jest gratis. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze swoich telefonów, jednocześnie obniżając miesięczne koszty całej grupy.

Co więcej w planach PLAY M, PLAY L oraz PLAY HOMEBOX klienci zyskują dostęp do usługi telewizyjnej PLAY NOW z Pakietem Podstawowym w cenie abonamentu lub usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard na cały czas obowiązywania umowy. Osoby wybierające te taryfy mogą także korzystać z technologii 5G w ramach sieci operatora. Dodatkowo w taryfie PLAY HOMEBOX klienci otrzymują również dodatkową kartę SIM mogącą służyć jako internet domowy bez limitu GB z pakietem 150 GB z pełną prędkością.

Do oferty można dobrać dowolny smartfon z szerokiej oferty Play. Operator szczególnie poleca smartfony Samsung Galaxy A02s z pojemną baterią 5000 mAh i wyposażonym w trzyobiektywowy aparat oraz OPPO A15s z dużym ekranem 6,52” wprost stworzonym do oglądania PLAY NOW oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Oba smartfony dostępne są w atrakcyjnej cenie za 1 zł na start.

Klienci Play wybierający usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również mogą liczyć na podwojone GB. Co miesiąc otrzymają oni dostęp do internetu z pakietem aż 200 GB z pełną prędkością zamiast dotychczasowych 100 GB.

Klienci korzystający z ofert Play mogą wygodnie zarządzać swoim kontem w Play24, czyli najlepiej ocenianej aplikacji samoobsługowej wśród największych operatorów w sklepach Google Play i App Store. Umożliwia ona łatwy dostęp do konta przez całą dobę i zarządzanie dodatkowymi usługami czy pakietami. Bezpośrednio z niej można też w szybki i bezpieczny sposób opłacić fakturę a także kontrolować zużycie internetu i wszystkie koszty.

Promocja obowiązuje jedynie do końca maja, więc warto się pospieszyć! Nowe oferty i szczegóły na ich temat już są dostępne na www.play.pl, w sprzedaży telefonicznej oraz w salonach operatora.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/654318/najlepsza-oferta-na-rynku-nawet-140-gb-od-35-zl-miesiecznie-w-nowych-ofertach-play