Internet odbierz zniżkę na fotoksiążkę CEWE w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: odbierz zniżkę na fotoksiążkę CEWE w T-Mobile

Co prawda wakacje już się skończyły, jednak najlepsze wspomnienia z ostatnich miesięcy z pewnością wciąż towarzyszą wielu z nas. By na dłużej zachować te szczęśliwe momenty, w cotygodniowej akcji ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych rabat na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Dzięki niej wakacyjne wspomnienia będą na wyciągnięcie ręki. Zniżkę w wysokości 20 zł można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS od 10 do 12 września.

Najlepsze wakacyjne momenty, dzięki zdecydowanie większej niż kiedyś dostępności smartfonów, chętnie utrwalamy na zdjęciach. Dzięki temu możemy wrócić do nich w dowolnym momencie i cieszyć się nimi na nowo. Warto przy tym wybrać spośród nich te, do których wracamy najchętniej. Pomocne w tym może być stworzenie

fotoksiążki, w której zamieścimy ulubione fotografie. Dzięki naszemu rabatowi w wysokości 20 zł, na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, uporządkowanie wakacyjnych zdjęć będzie jeszcze prostsze.

Stwórz swój własny album ze zniżką na fotoksiążkę

Bonus można odebrać przez cały weekend – od 10 do 12 września w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie SMS-a o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Na podjęcie decyzji, co zamieścimy w fotoksiążce, mamy jednak więcej czasu – otrzymany kod rabatowy można wykorzystać na stronie CEWE.pl do 30 września.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę. Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/odbierz-znizke-t-mobile-na-fotoksiazke-cewe.html