Internet nowe smartfony OPPO dostępne w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: nowe smartfony OPPO dostępne w T-Mobile

Od 9 do 19 września br. klienci T-Mobile mogą zakupić w przedsprzedaży zaprezentowane właśnie w Polsce smartfony OPPO – Reno6 Pro 5G oraz Reno6 5G. Jeśli zdecydują się na jedno z urządzeń w tym terminie, w ramach promocji otrzymają w zestawie słuchawki bezprzewodowe Enco X lub Enco Free2 oraz dodatkową usługę ochrony ekranu na rok. Warto się pospieszyć – akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów! Obejmuje ona zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Marka OPPO nie od dziś znana jest z przykładania dużej wagi do estetyki swoich urządzeń. Nowa propozycja w naszej ofercie powinna zatem przypaść do gustu użytkownikom poszukującym dobrze prezentującego się, dopracowanego wzornictwa, a dodatkowo – smukłej konstrukcji. Te cechy charakteryzują bowiem najnowsze modele od OPPO, spośród których model

Reno6 5G ma zaledwie 7,59 mm grubości i waży 182 g, z kolei Reno6 Pro 5G to analogicznie 7,99 mm i 188 g.

Wygląd to jednak nie wszystko – warto zwrócić uwagę także na technologię szybkiego ładowania 65 W czy ekrany AMOLED z prędkością odświeżania 90 Hz. W Reno6 kupujący znajdą również baterię o pojemności 4300 mAh oraz 8 GB pamięci RAM wraz ze 128 GB pamięci wewnętrznej. Reno6 Pro 5G dysponuje natomiast 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci do wykorzystania na aplikacje i pliki. Oferuje ponadto akumulator 4500 mAh. Dodatkowo zaś oba smartfony obsługują technologię producenta RAM+, umożliwiającą powiększenie RAM-u w razie potrzeby. Co jednak najważniejsze – obydwa smartfony są dostępne w naszej promocji przedsprzedażowej!

Wybierz swój telefon i zgarnij bonusy

Osoby, które zakupią OPPO Reno6 5G między 9 a 19 września 2021 roku, w prezencie otrzymają słuchawki bezprzewodowe Enco Free2 producenta, wyposażone w technologię redukcji szumów ANC, zapewniające do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. W przypadku OPPO Reno6 Pro 5G mogą spodziewać się natomiast w komplecie słuchawek bezprzewodowych Enco X, które prócz ANC i pracy do 25 godzin oferują ładowanie bezprzewodowe. Oba modele zagwarantują użytkownikom ponadto odporność na wodę i pył na poziomie IP54.

Drugim bonusem jest zaś opcja ochrony ekranu na rok, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o przypadkowe upadki telefonu. Klienci, którzy zdecydują się na jeden z modeli, mogą liczyć na wysyłkę sprzętu już od 10 września. Z promocji można skorzystać we wszystkich kanałach sprzedaży – kupując na stronie internetowej lub w salonie T-Mobile.

Dodatkowo warto wspomnieć o specjalnej ofercie przygotowanej na pierwszy i tylko pierwszy dzień przedsprzedaży (9.09.2021). Klienci, którzy dokonają zakupu tego dnia, będą mogli zamówić poprzez specjalna stronę internetową www.odbierzkoszulke.pl personalizowaną oryginalną koszulkę zespołu piłkarskiego FC Barcelona, którego Seria Reno6 jest oficjalnym smartfonem. Wszystkie warunki promocji dostępne są na podanej wyżej stronie internetowej.

Wybierz najdogodniejszy model płatności

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup smartfonów z serii Reno6, mogą dobrać ratę oraz opłatę na start w zależności od swoich preferencji. Poniżej prezentujemy ceny w opcji na 24 miesiące:

Przy wyborze jednej z taryf abonamentowych – M, L, M+, L+ lub XL+ lub GIGAlato z największą paczką 200 GB internetu w Polsce, użytkownik może otrzymać aż do 600 zł rabatu w zależności od opcji.

Podobnie wysokość raty i opłaty startowej dopasować do swoich potrzeb mogą klienci biznesowi, w umowie na 24 lub 36 miesięcy. Cennik dla firm znaleźć można w poniższej tabeli:

Akcja promocyjna ze słuchawkami i ochroną ekranu w bonusie obowiązuje do wyczerpania zapasów. Więcej informacji przeczytać można na stronie przeznaczonej dla klientów prywatnych https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oppo-reno6-przedsprzedaz oraz tej przygotowanej z myślą o klientach biznesowych https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/smartfony-oppo.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/nowe-smartfony-oppo-z-serii-reno6-w-przedsprzedazy-w-t-mobile.-wybierz-swoj-model-i-zgarnij-bonusy-w-promocji.html