Internet promocja do 30 procent na produkty Philips w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: promocja do 30 procent na produkty Philips w T-Mobile

Najlepsza strategia prezentowa? Znaleźć taki podarunek, który będzie nie tylko dopasowany do obdarowywanego, ale i nie zrujnuje naszego portfela. Wiele osób w najbliższych dniach będzie więc poszukiwać atrakcyjnych okazji, by sprawić bliskim przyjemność na święta. Natomiast klienci indywidualni T‑Mobile – w ramach akcji „Happy Fridays” – mogą po prostu złapać rabat w wysokości 20% na produkty Philips z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” oraz „Dla matki i dziecka”. Mogą oni również odebrać dodatkowe 10% obniżki, która połączy się z pierwszym rabatem.

Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” w dniach 26-30 listopada br.

Prostownica? Golarka? A może szczoteczka soniczna? Nie ma jednego przepisu na prezent idealny, ale spośród ponad 80 gadżetów marki Philips, pozwalających zadbać o zdrowie i wygląd, każdy dobierze dla siebie – lub swoich bliskich – coś odpowiedniego. I właśnie taką możliwość będą mieli klienci indywidualni z T‑Mobile poszukujący ciekawych prezentów w atrakcyjnych cenach w ramach najnowszej odsłony „Happy Fridays”.

Złap zniżkę i powiększ ją o 10%

Indywidualny, unikalny kod uprawniający do 20-procentowego rabatu na wybrany produkt marki Philips nasi klienci mogą odebrać od 26 do 30 listopada w aplikacji „Mój T‑ Mobile”. Po zalogowaniu i kliknięciu w promocję użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę, gdzie będzie mógł zrealizować zakup z obniżką. Ale to nie wszystko – można uzyskać również dodatkowe 10% rabatu – wystarczy zarejestrować się na stronie

https://www.voucherzavoucher.pl/. W ten sposób użytkownicy naszych usług uzyskają aż 30-procentowy upust. Jak go wykorzystać? Podczas transakcji dokonywanej na stronie https://www.philips.pl/c-e/shop/pl-happyfriday należy podać oba kody rabatowe, już po umieszczeniu w koszyku wybranego produktu z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” lub „Dla matki i dziecka”. Realizacja zamówienia zostanie wykonana w ciągu 3 dni roboczych. Akcja promocyjna obejmuje zakup jednego produktu.

Z kodu można skorzystać do 12 grudnia lub do wyczerpania limitu produktów.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/11/odbierz-od-t-mobile-nawet-30-rabatu-na-wybrane-produkty-philips.html