Internet rabat od T-Mobile na fotokalendarze CEWE

internet prędkość

internet prędkość

Internet: rabat od T-Mobile na fotokalendarze CEWE

Małymi krokami zbliża się czas, kiedy planujemy prezenty mikołajkowe i świąteczne dla swoich bliskich. Często chcemy podarować coś, co jednocześnie przywoła pozytywne emocje i przypomni o ważnych dla nas chwilach. Co to może być? Z pewnością idealnie sprawdzi się w tej roli fotokalendarz, dlatego w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy 15% rabatu na tego typu produkty CEWE. Prezent można aktywować od 5 do 9 listopada w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Internet rabat od T-Mobile na fotokalendarze CEWE

W ciągu roku jest wiele okazji, które chcemy upamiętnić na zdjęciach – rodzinne spotkania, przyjęcia urodzinowe, zagraniczne wojaże, czy też spontaniczne wycieczki po Polsce. Zwykle towarzyszy nam przy tym smartfon, który utrwala te wydarzenia na dłużej. Czy nie byłoby jednak miło powrócić do tych momentów, sięgając po prawdziwy album z wyselekcjonowanymi fotografami?

  • Internet rabat od T-Mobile na fotokalendarze CEWE

Dzięki fotokalendarzom możemy stworzyć własny pamiętnik utkany z najważniejszych wspomnień. To świetny pomysł na prezent dla rodziców, dziadków, a także dla innych bliskich osób i znajomych. Teraz tym bardziej warto pomyśleć o takim podarunku, bo dla klientów indywidualnych T‑Mobile przygotowaliśmy 15% rabatu właśnie na fotokalendarze CEWE.

Stwórz autorski fotokalendarz

Prezent można odebrać od piątku 5 listopada do wtorku 9 listopada w aplikacji „Mój T‑Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Użytkownik otrzyma kod rabatowy, który należy wpisać na stronie www.cewe.pl lub w aplikacji udostępnionej przez CEWE. Swój autorski projekt będzie można stworzyć aż do 30 listopada, więc będzie odpowiedni zapas czasu na wybranie najlepszych ujęć i wspomnień do fotokalendarza na 2022 rok.

Kod rabatowy jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/11/odbierz-15-rabatu-na-fotokalendarze-cewe-od-t-mobile.html