Internet serial wotum nieufności w Polsat Box Go

internet prędkość

internet prędkość

Internet serial wotum nieufności w Polsat Box Go

Premiera już 14 października tylko w Polsat Box Go

Na 14 października w Polsat Box Go została zaplanowana premiera serialu „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Intrygująca fabuła produkcji, porównywana do znanego „House of Cards”, ukazuje brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W serialu wystąpiła plejada znakomitych polskich aktorów, m.in.: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Grzegorz Małecki i Dorota Kolak.
14 października w serwisie pojawi się pierwszy odcinek nowej produkcji, kolejne w każdy piątek. Będzie można je oglądać w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Z okazji zbliżającej się premiery o serialu i pracy na planie opowiedzieli:

Remigiusz Mróz w specjalnym wywiadzie dla serwisu Interia.pl
Łukasz Palkowski, reżyser produkcji w rozmowie z redakcją Polsat Box Go.

„Wotum nieufności” to nowy polski serial z gatunku political-fiction będący ekranizacją powieści o tym samym tytule autorstwa Remigiusza Mroza, jednego z najpoczytniejszych polskich pisarzy. To trzymająca w napięciu historia przedstawiająca starcia polityków fikcyjnych polskich partii politycznych. Głównymi bohaterami są posłowie przeciwnych frakcji – Patryk Hauer (Antoni Pawlicki), wschodząca gwiazda sceny politycznej oraz Marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). Ich codzienność przesycona jest intrygami i okrutną walką o władzę.  Wszystko zmienia się, gdy podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczną intrygę. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem sięgającym najistotniejszych osób w kręgach władzy.

– Wotum nieufności zawiesza poprzeczkę tak wysoko, że naprawdę nie wiem, czy jakiejkolwiek ekranizacji w przyszłości uda się ją przeskoczyć. […] Ta produkcja sprawia wręcz monumentalne wrażenie. Właściwie z miejsca mogłaby zostać przeniesiona na ekran nie tyle telewizora, ile kina, bo jest kręcona w sposób absolutnie wyjątkowy. Jest trochę jak ożywione obrazy Beksińskiego – mówi Remigiusz Mróz w wywiadzie dla serwisu Interia.pl, autor powieści, na podstawie której nakręcono serial.

Za scenariusz produkcji odpowiadają Wiktor Piątkowski („Wataha”, „Just Push Abuba”, „Gliniarze”, „Wojenne Dziewczyny”) i Joanna Kozłowska. Zdjęcia zrealizował Mateusz Wichłacz („When The Trees Fall”, „Chyłka”, „Skazane”), a produkcją zajęło się studio się PCP Films sp. z o.o. W obsadzie znaleźli się m.in.: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Cezary Łukaszewicz, Grzegorz Małecki, Piotr Głowacki. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Sezon liczy 6 odcinków.

– Zobaczymy fenomenalną obsadę, z której jestem niezwykle zadowolony, która sprawdza się wyśmienicie. […] Będzie to bardzo ciekawa podróż za kulisy polityki  – mówi Łukasz Palkowski, reżyser nowego formatu, który wcześniej współtworzył takie pozycje jak „Behawiorysta”, „Bogowie”, „Chyłka”. – Mogę obiecać emocje i mam nadzieję, że to, jak nas ta historia zafascynowała, zafascynuje również widzów – dodaje.
Premiera „Wotum nieufności” odbędzie się w Polsat Box Go 14 października br.

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/kulisy-wladzy-intrygi-wielkiej-polityki-w-nowym-serialu-wotum-nieufnosci-wedlug-powiesci#