Internet T-Mobile iphony w nowych kolorach

internet prędkość

internet prędkość

Internet: T-Mobile iphony w nowych kolorach

Premiery telefonów Apple od lat wzbudzają nie tylko zainteresowanie mediów, ale przede wszystkim fanów marki, którzy niecierpliwie wyczekują informacji o nowych modelach. W T‑Mobile nie musicie już czekać! W naszej sieci już wystartowała przedsprzedaż iPhone’ów SE trzeciej generacji, a modele iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max dostępne są teraz w dwóch zupełnie nowych wariantach kolorystycznych.

Na niektóre rzeczy warto czasem czekać nieco dłużej – tak możemy podsumować premierę najnowszych modeli telefonów marki Apple. Po niemal dwóch latach wyczekiwania, firma z Cupertino 8 marca zaprezentowała nowy model swoich smartfonów – SE trzeciej generacji.

A już dzisiaj telefony te dostępne są u nas w przedsprzedaży.

Co zatem potrafi nowinka od Apple? Przede wszystkim smartfon obsługuje technologię 5G, czego brakowało jego poprzednikowi. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to kompaktowy rozmiar telefonu – przekątna ekranu to zaledwie 4,7 cala (!). Dla części użytkowników poręczniejsze wymiary smartfona to jednak znacząca zaleta, dzięki której aparat bez problemu obsłużyć można jedną ręką czy schować do kieszeni. Tym bardziej, że mniejsze gabaryty nie muszą oznaczać rezygnacji z jakości – w tym przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie „mały, ale wariat”. iPhone SE3 mieści w sobie bowiem wydajny procesor A15 Bionic, funkcje HDR 4 i Deep Fusion dla fanów fotografii, a także baterię, którą możemy szybko podładować, gdy mamy potrzebę – wystarczy zaledwie 30 minut, by osiągnąć poziom 50%.

W naszej ofercie dostępne są modele z dwoma wariantami pamięci: 64 lub 128 GB.

Przedsprzedaż nowych modeli w T-Mobile startuje 11 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 18 marca lub do wyczerpania zapasów. Telefony nabyć można za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz w wybranych salonach T‑Mobile.

Ceny nowych iPhone’ów SE3 prezentują się następująco:

Do wyboru, do koloru

Lubisz połączenie technologii i designu? A może chcesz wyróżnić się z tłumu? Dla tych fanów marki Apple, którzy stawiają na bardziej unikalny wygląd telefonów także mamy dobre wieści. W ramach przedsprzedaży w T‑Mobile oferujemy także modele iPhone serii 13 w dwóch, zupełnie nowych kolorach: Green i Alpine Green.

W naszej ofercie czeka na Was łącznie 6 modeli smartfonów Apple, wyposażonych w najpopularniejsze wielkości kart pamięci, czyli 128 i 256 GB:

Apple iPhone 13 128GB Green
Apple iPhone 13 256GB Green
Apple iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green
Apple iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green
Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Alpine Green

Tych modeli iPhone raczej nie musimy już nikomu przedstawiać, ale przypominamy, że one także wyposażone zostały z bardzo sprawny procesor A15 Bionic, obsługę technologii 5G, zaawansowane aparaty pozwalające na robienie doskonałej jakości zdjęć w różnorodnych warunkach oświetleniowych, a także pojemną baterię. Tym co zwraca jednak szczególną uwagę jest wygląd telefonów na którą składa się kombinacja stali nierdzewnej i wytrzymałego szkła oraz nowe, przepiękne warianty kolorystyczne.

Ceny iPhone’ów z serii 13 prezentują się następująco:

Więcej informacji o przedsprzedaży Apple iPhone SE (3 gen) można znaleźć na tej stronie, a o Apple iPhone 13 TU.

źródło; https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/03/najnowsze-smartfony-se3-oraz-nowe-kolory-iphone-13-juz-w-przedsprzedazy-w-t-mobile.html