Internet T-Mobile korepetycje online gostudent

Dla jednych może być to mnożenie ułamków dziesiętnych, dla innych zastosowanie strony biernej w języku angielskim – tak jak my kiedyś, tak wiele dzieci teraz może potrzebować dodatkowego wsparcia w opanowaniu szkolnego materiału. A może jesteś rodzicem bystrzaka domagającego się poszerzenia tematów omawianych w szkole? Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w rozwijaniu i pogłębianiu wiedzy swoich pociech, w T-Mobile przygotowaliśmy do 20% rabatu na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję próbną na platformie GoStudent. Z rabatu można skorzystać w dniach 11-16 listopada poprzez aplikację „Mój T-Mobile”.

Nie tylko matematyka, fizyka, angielski czy polski, ale tak naprawdę każdy z przedmiotów szkolnych może sprawić różne trudności naszym dzieciom. Może się to przełożyć nie tylko na oceny, ale przede wszystkim na niechęć do nauki i samoocenę naszej pociechy. Rodzice szukają więc rożnych form wsparcia rozwoju swoich dzieci, a z pomocą może przyjść im platforma GoStudent, na której można znaleźć korepetytorów z aż 30 przedmiotów. W kilka kliknięć dopasujemy nauczyciela, który pomoże zrozumieć i zgłębić zadany materiał. Dla każdego, kto chciałby przetestować możliwość korepetycji online, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę: do 20% rabatu na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję z korepetytorem GoStudent.

Umów bezpłatną lekcję

Oferta dostępna jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 11 do 16 listopada. Aby skorzystać z rabatu i bezpłatnej lekcji, należy kliknąć w baner „GoStudent”, który przeniesie nas na stronę, gdzie należy wypełnić formularz. W kolejnym kroku do klienta lub klientki zadzwoni doradca edukacyjny, który zorganizuje bezpłatną lekcję próbną z wybranego przedmiotu i ustali szczegóły współpracy.

Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający oferty: Postpaid (T, T DATA, Rodzina), Prepaid (GO!, Frii), Mix (Frii Mix), MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/11/odbierz-do-20-rabatu-od-t-mobile-na-pakiet-korepetycji-online-i-bezplatna-lekcje-z-gostudent.html