Internet Tomasz Karolak w reklamach Plus na kartę

internet prędkość

internet prędkość

Internet Tomasz Karolak w reklamach Plus na kartę

Tomasz Karolak nową twarzą platformy Plusa na Kartę

Rusza nowa kampania Plusa na Kartę. Twarzą kolejnej odsłony platformy „Dodajemy wolności Ci” został jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich aktorów – Tomasz Karolak.

Tomasz Karolak dołączył do plejady gwiazd występujących w reklamach Plusa. Platforma komunikacyjna Plusa na Kartę prezentuje historie „typowej” polskiej rodziny. Rodziny, w której w każdą z ról wciela się jeden aktor. Prezentowane historie są z życia wzięte i kręcą się zawsze wokół kategorii telekomunikacyjnej. Zgodnie z lekką, żartobliwą formułą kampanii Tomasz Karolak wcielił się w trzy trudne role: Karola – głównego bohatera, żony i teściowej, potwierdzając tym samym swój wybitny talent aktorski i komediowy. To dopiero początek nowych perypetii Karola. Kolejne odcinki już wkrótce.

Najnowsza kampania reklamowa nawiązuje do swobody korzystania z Internetu w Plusie i w humorystyczny sposób promuje wideorozmowy i pakiet 120 GB w telefonie. Spot wspiera promocję, w której klienci ofert Plus na Kartę mogą na 90 dni dostać 120 GB, czyli trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty.

Autorem, realizowanej od ponad roku platformy „Dodajemy wolności Ci” i jej nowej odsłony jest agencja Brain. Film wyreżyserował Bartłomiej Ignaciuk, a wyprodukował dom produkcyjny TFP. Spot reklamowy można zobaczyć na kanale Plus na YouTube.

Metryczka kampanii:

Kampania: Plus na Kartę “Przerwa”
Klient: Polkomtel Sp. z o.o.
Agencja: Brain
Reżyser: Bartek Ignaciuk
Operator obrazu: Paweł Figurski
Scenariusz: Asiya Malinowska, Jakub Kamiński, Michał Nowosielski, Maciej Łubieński, Paweł Bijak
Muzyka: George Hollingdrake “A Jolly Old Time”
Producent: Ryszard Kłosowski
Dom Produkcyjny: TFP
Postprodukcja: Televisor, Zstudio&Burza
Dom mediowy: Vizeum
Media: TV

Więcej informacji o promocji można znaleźć na www.plus.pl/telefon-na-karte

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8545-tomasz-karolak-nowa-twarza-platformy-plusa-na-karte