Internet dodatkowy pakiet wakacyjny w PLUSH

internet prędkość

internet prędkość

Internet dodatkowy pakiet wakacyjny w PLUSH

W PLUSHU nadmuchaliśmy GIGSÓW na lato!

Zamiast dmuchać na zimne, PLUSH specjalnie na lato nadmuchał pakiety internetowe w telefonie do 200 GB. Pakiet wakacyjny zapewni jeszcze więcej wolności i swobody korzystania z Internetu.

Teraz można cieszyć się z dodatkowych ekstra 200 GB. Wystarczy mieć Plusha „na kartę” i skorzystać ze specjalnej promocji, w której dostaje się trzy pakiety po 67 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. Opłata za nie to tylko 20 zł i to jednorazowo w momencie włączenia promocji.

„Pakiet 200 GB” to promocja dla klientów taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu. Żeby z niej skorzystać wystarczy:

posiadać aktywne konto,
posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty,
włączyć promocję krótkim kodem *136*11*9210#.

Promocja „Pakiet 200 GB” obowiązuje do 30 września 2021 r. Promować ją będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć na kanale Plusha na YouTube.

Będzie ona wspierana działaniami mediowymi w radiu, kinie, Internecie i social mediach. Została przygotowana przez Agencję Freundschaft, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska. Reżyserem spotu Plush „Wakajki” jest Michał Gazda, za scenariusz odpowiadają Michał Konert i Piotr Jakubowski, produkcję przygotował dom produkcyjny TFP sp. z o.o, a postprodukcię Human Ark.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie www.plushbezlimitu.pl

źrodło: https://www.plus.pl/news/art-8546-w-plushu-nadmuchalismy-gigsow-na-lato