Internet ultra szybki w Play z Net Box

internet prędkość

internet prędkość

Internet: ultra szybki w Play z Net Box

Nowość w Play! Nielimitowany, ultraszybki internet dla domu z NET BOX Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2

Nowe pakiety usługi z nielimitowanymi danymi w atrakcyjnej cenie
Idealne rozwiązanie dla osób mieszkających poza miastem i potrzebujących stabilnego połączenia z siecią

NET BOX Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2 – zestaw z zewnętrzną anteną i routerem
Wi-Fi do domu zapewniający wysokie wzmocnienie sygnału sieci komórkowej, a w efekcie szybkie i stabilne połączenie internetowe.

NET BOX – stabilne połączenie z internetem w każdej lokalizacji

Usługa NET BOX doskonale sprawdza się na terenach podmiejskich i w małych miejscowościach. Dzięki połączeniu mocnego modemu zewnętrznego z domowym routerem Wi-Fi eliminuje problem słabego zasięgu z powodu dużej odległości od nadajników. Umożliwia szybkie i stabilne połączenie, zapewniając najwyższą możliwą prędkość pobierania i wysyłania danych, a także niskie opóźnienia. Pozwala łatwo korzystać z rozrywki online oraz umożliwia efektywną zdalną pracę i naukę.

W zestawie usługi NET BOX znajdują się:

Modem zewnętrzny
Router Wi-Fi
Internet w abonamencie
Bezpłatny montaż modemu na zewnątrz budynku

Nowe pakiety z nielimitowanymi danymi

Play w usłudze NET BOX oferuje pakiety dostosowane do potrzeb użytkowników. Do dotychczas dostępnych dochodzą także nowe, zapewniające nielimitowany internet w dwóch wersjach:

UNLIMITED – od 110 zł miesięcznie
UNLIMITED 5G – od 140 zł miesięcznie

Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2 – nowoczesny zestaw zapewniający najlepsze połączenie w każdej lokalizacji, gwarantujący maksymalną przepustowość transmisji danych

W ofercie NET BOX UNLIMITED 5G dostępny jest zaawansowany zestaw Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2, umożliwiający przesyłanie danych poprzez sieci 5G i LTE. Pozwala na korzystanie z dostępu bezprzewodowego o parametrach porównywalnych do stacjonarnych sieci przewodowych. Składa się z odbiornika 5G/LTE oraz routera Wi-Fi. Doskonale sprawdzi się w domu lub w biurze zapewniając najwyższe prędkości pobierania i wysyłania danych oraz niskie opóźnienia. Pozwala łatwo i efektywnie korzystać z internetu, oglądać filmy, uczyć się czy pracować zdalnie. Istotnym elementem zestawu jest moduł wewnętrzny Nokia WiFi Beacon 2, czyli wydajny router domowy Nokia obsługujący standard Wi-Fi 6, AX1800, pracujący w dwóch pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz.

Router Nokia wykorzystuje zaawansowane mechanizmy sterowania pasmem, wyboru kanału radiowego oraz monitorowania jakości transmisji tak, aby domowe urządzenia Wi-Fi mogły pracować stabilnie i bez zakłóceń. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz nowoczesnemu designowi, urządzenia dobrze wkomponują się we wnętrzu, jak i w otoczeniu budynku. Obudowa klasy IP66 jest odporna na czynniki zewnętrzne, a zawansowany zestaw anten 5G/LTE gwarantuje wysoki zysk, aż do 8 dBi.

Po umieszczeniu karty SIM, zamontowaniu i podłączeniu do zasilania, usługa aktywuje się automatycznie i nie jest potrzebna żadna dodatkowa konfiguracja. Wygodę użytkowania oraz zarządzanie siecią Wi-Fi zapewnia możliwość sterowania urządzeniem przez przeglądarkę internetową oraz dostępną aplikację mobilną „Nokia WiFi”.

Więcej informacji na temat usługi NET BOX znajduje się na stronie play.pl.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/756802/nowosc-w-play-nielimitowany-ultraszybki-internet-dla-domu-z-net-box-nokia-fastmile-5g-receiver-beacon-2