Internet umowę z orange energie podpiszesz zdalnie

internet prędkość

internet prędkość

Internet umowę z orange energie podpiszesz zdalnie

Orange Energia – największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej, w którego zasięgu jest ponad 97 proc. gospodarstw domowych w Polsce – nawiązał współpracę z nowym dostawcą podpisów elektronicznych – SIGNIUS S.A. Firma jest właścicielem platformy do zdalnego podpisywania dokumentów. SIGNIUS dostarczy Orange Energia swoją technologię, która umożliwia podpisywanie umów z klientami „od ręki”.

– W procesie zawierania umów na odległość, wybór dostawcy technologii podpisu elektronicznego miał dla nas kluczowe znaczenie. Platforma SIGNIUS Professional idealnie odpowiada naszym potrzebom. System został zaprojektowany w taki sposób, żeby maksymalnie ułatwić samą procedurę podpisu dla naszych klientów, a sama integracja pomiędzy platformą a naszym systemem przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Do tej pory dzięki technologii dostarczonej przez SIGNIUS nasi klienci złożyli już ponad tysiąc podpisów i ta liczba stale rośnie – mówi Karol Rudecki, Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży w Orange Energia,

odpowiedzialny za wdrożenie technologii dostarczonej przez SIGNIUS. Forma podpisu umowy jest ustalana ze sprzedawcą podczas rozmowy i wprowadzania zamówienia. Po zarejestrowaniu zamówienia klient otrzymuje na swój mail link do platformy SIGNIUS Professional, na której może przejrzeć i podpisać wszystkie dokumenty. Jedynym warunkiem do podpisania umowy w formie elektronicznej jest posiadanie adresu e-mail i telefonu komórkowego, za pomocą którego następuje autoryzacja podpisu (klient otrzymuje SMS-em specjalny kod do autoryzacji).

Tak podpisywana umowa ma liczne zalety: podpisywana jest w pełni zdalnie – bez wychodzenia z domu i tracenia czasu w kolejce; można ją podpisać z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu (telefon, komputer, tablet); jest dostępna online już po kilku minutach od rozmowy klienta z doradcą. Nowa forma e-umowy jest dostępna w przypadku zdalnego zakupu usługi, poza siedzibą Orange.

W salonach Orange Polska klienci mogą podpisywać umowy elektroniczne, korzystając z tabletów i w czasie rzeczywistym otrzymują dokument na maila. – Głównym celem naszego rozwiązania jest umożliwienie w prosty i przystępny sposób podpisania umów między spółką a jej klientami w formie elektronicznej, bez dodatkowej weryfikacji tożsamości klientów oraz konieczności zakładania przez nich konta.

Firma musi dysponować stabilnie i niezawodnie działającą platformą do tego typu operacji, a my jesteśmy w stanie to zapewnić. Tworzymy innowacyjne technologie napędzające transformację cyfrową, wspieramy tym samym rozwój przedsiębiorstw. – komentuje Jacek Piekarski, VP Sales i Współzałożyciel SIGNIUS S.A.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl