Internet usługa nawigacja bezpłatnie dla klientów T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: usługa nawigacja bezpłatnie dla klientów T-Mobile

Ferie to doskonała okazja, by wyruszyć całą rodziną na większe i mniejsze wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, dokąd planujemy się wybrać, nieocenionym narzędziem w podróży bywa nawigacja. A najwygodniejszym – ta dostępna w telefonie. Dlatego w najnowszej odsłonie Happy Fridays nasi klienci indywidualni będą mogli odebrać bezpłatny dostęp do usługi „Nawigacja T‑Mobile Mapy Polski” na 60 dni. Prezent można aktywować od 21 do 25 stycznia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub w przypadku taryfy GO! – w aplikacji „Nawigacja T‑Mobile”.

W poszukiwaniu pięknych, zimowych pejzaży można obrać różnorodne kierunki.

Wiele osób podczas ferii zimowych stawia na Tatry, inni – na malownicze i mniej oblegane turystycznie o tej porze roku morze. Niektórzy zaś niezwykłe zimowe krajobrazy utrwalone na płótnie, których nie brakuje w polskich muzeach. Niezależnie jednak, czy naszym celem będą stoki narciarskie, dzieła sztuki, czy może po prostu podróż w nieznane, warto mieć przy sobie niezawodną nawigację. Z tego powodu w tej odsłonie akcji Happy Fridays przygotowaliśmy w prezencie dla klientów T‑Mobile usługę „Nawigacja T‑Mobile Mapy Polski”, która pomoże jej użytkownikom nie tylko odkryć najbardziej urokliwe oblicza zimy, ale także poinformuje o ograniczeniach prędkości i ostrzeże przed radarami.

Aktywuj usługę w aplikacji

Aby aktywować usługę, wystarczy w dniach od 21 do 25 stycznia do końca dnia zalogować się w aplikacji „Mój T‑Mobile” i odebrać prezent. Klienci taryfy GO! mogą zaś włączyć okres promocyjny bezpośrednio w aplikacji „Nawigacja T‑Mobile”. Z rozwiązania można korzystać bezpłatnie przez 60 dni. Po upływie tego czasu opłata wyniesie 12 zł miesięcznie w przypadku klientów abonamentowych lub 3 zł na 7 dni w ofercie na kartę i mix. Osoby, które nie planują przedłużania subskrypcji, mogą z niej jednak zrezygnować przed końcem okresu promocyjnego – za pomocą wiadomości SMS lub bezpośrednio w aplikacji.

Promocja obejmuje zarówno klientów abonamentowych (T, Rodzina), jak i osoby korzystające z usług T‑Mobile mix (Frii Mix) oraz na kartę (Frii, Hot, Happy oraz GO!). Nie dotyczy ona abonentów lub użytkowników, którzy mają już włączoną usługę „NaviExpoert w T‑Mobile” lub „Nawigacja T‑Mobile” w opcji „Mapy Polski” lub „Mapy Europy”, a także posiadaczy taryfy GO! w wersji TRY, którzy korzystali z usługi w ciągu ostatniego roku.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/01/usluga-nawigacja-t-mobile-mapy-polski-w-prezencie-dla-klientow-t-mobile.html