Internet bez limitu danych w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet bez limitu danych w T-Mobile

Teraz ma znaczenie! Dlatego już od 20 stycznia 2022 roku klienci indywidualni T‑Mobile będą mogli zapomnieć o ograniczeniach i cieszyć się tym, co ważne tu i teraz. Wraz z nową – unikalną w skali polskiego rynku telekomunikacyjnego – ofertą abonamentową z internetem 5G bez limitu prędkości i danych będą mogli działać, jak i kiedy chcą. Dodatkowo mogą otrzymać w prezencie dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” nawet na 24 miesiące, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na urządzenia.

W ostatnim czasie restrykcje ograniczały wiele osób w codziennej realizacji marzeń i planów.

Dlatego w T-Mobile chcemy stworzyć przestrzeń maksymalnej wolności, aby każdy mógł wykorzystywać dostępne możliwości na 100 proc. i w pełni cieszyć się chwilą. Jak? Udostępniając klientom nowe portfolio ofert, wśród których znajdują się dwie taryfy nielimitowane z internetem bez limitu danych. Taka propozycja dla klientów indywidualnych to nowe podejście na rynku telekomunikacyjnym, które daje użytkownikom możliwość cieszenia się tym, co teraz ma dla nich znaczenie. Dostępne na rynku oferty przewidują ograniczenia prędkości i transferu danych, tymczasem w T-Mobile na klientów indywidualnych czeka pierwsza taryfa z internetem mobilnym, którym można cieszyć się do woli. Druga taryfa, choć z limitem prędkości 30 Mb/s, wciąż pozwala cieszyć się szybkim internetem bez ograniczeń. A wszystko to w największej sieci 5G, którą systematycznie rozbudowujemy o kolejne stacje bazowe. Co więcej, nasi klienci mogą korzystać również z najszybszego internetu mobilnego w Polsce, co potwierdza badanie SpeedTest za rok 2021.

Patrząc na to, jak nieprzewidywalny jest dziś świat i jak trudno zaplanować przyszłość, przynajmniej w zakresie usług telekomunikacyjnych chcemy dać klientom komfort podjęcia decyzji, po której ani dzisiaj ani w przyszłości nie będą musieli się zastanawiać, czy wybrana oferta będzie odpowiadać na ich aktualne i przyszłe potrzeby. Z tym założeniem przygotowaliśmy oferty nielimitowanego dostępu do internetu w domu, jakimi są internet światłowodowy lub ten oparty na infrastrukturze mobilnej, z których korzysta już ponad 400 tysięcy klientów i tak samo jest w przypadku usług mobilnych w telefonie – tłumaczy Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska. Ogromne inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną dają nam przestrzeń do tworzenia odważnych ofert.

W pełni nielimitowana oferta na smartfon to dla nas naturalny krok i odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dzisiaj zmieniamy ofertę dla klientów abonamentowych, ale na tym nie poprzestajemy. Nadal będziemy pracować nad kolejnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, by zapewnić im jak najlepsze doświadczenia, prostotę, a także docenić ich lojalność – komentuje Goran Markovic, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska. Wraz z ofertą zmieni się również nasza komunikacja, w której jeszcze więcej uwagi poświęcimy klientowi, jego potrzebom i możliwościom, jakie daje mu nasza oferta.

Zapomnij o ograniczeniach

W ramach nowej oferty wszystkie plany taryfowe pozwalają na korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo dostępne są dwie taryfy z internetem bez limitu 5G – M Nielimitowana i L Nielimitowana. W przypadku wariantu M Nielimitowana użytkownik otrzymuje od początku internet bez limitu z prędkością maksymalną do 30 Mb/s, który pozwala na swobodne korzystanie z internetu. Za takie rozwiązanie klienci zapłacą już od 45 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”.

Z kolei dla osób poszukujących internetu bez ograniczeń stworzyliśmy taryfę L Nielimitowana, która gwarantuje maksimum prędkości w T-Mobile bez limitu transferu w cenie już od 65 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”. Zasada programu „Korzyści dla Domu” jest prosta – posiadając już numer w T-Mobile, na każdej kolejnej umowie (abonament komórkowy, internet domowy czy rozrywka) klient oszczędza 480 zł przez cały okres jej trwania, ponieważ kolejne abonamenty są o 20 zł/mies. tańsze.

Ale to nie wszystko. Klienci, którzy wybiorą jeden z nielimitowanych planów taryfowych, otrzymają dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” na 6 lub 12 miesięcy, a przy zakupie dwóch abonamentów nawet na 24 miesiące, dzięki czemu będą mogli wybrać pomiędzy zróżnicowanymi platformami subskrypcyjnymi, zmieniając je dowolnie. W ofercie znajdują się m.in. HBO GO, Tidal, Legimi, a także pakiety sportowe, filmowe, informacyjno-rozrywkowe czy skierowane do dzieci w Polsat Box Go. Co ważne, nowe taryfy nielimitowane są dostępne dla wszystkich, a więc także obecnych klientów sieci, którzy mają już podpisane umowy abonamentowe dotyczące innych taryf.

Nie jesteś tzw. „hard userem”? Dla Ciebie też mamy propozycję. W ramach nowego portfolio mamy również mniejsze pakiety z paczą danych już od 25 zł w programie „Korzyści dla domu”.

Złap zniżkę na urządzenia

Chcesz korzystać z możliwości, jakie daje największa sieć 5G, ale nie masz urządzenia, które Ci to umożliwi? Mamy ofertę również dla Ciebie! W planach taryfowych S, M Nielimitowanej oraz L Nielimitowanej przygotowaliśmy zniżki na sprzęt w wysokości odpowiednio 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. Uwzględniając ten rabat, osoby, które zdecydują się na zakup smartfona Xiaomi Redmi Note 10 Pro od 20 stycznia do 31 stycznia, oprócz przewidzianego w tym okresie 200-złotowego rabatu na sprzęt, będą mogły wykorzystać również zniżkę dostępną w ramach pakietu – w rezultacie w przypadku wariantu L klient zapłaci 500 zł mniej, czyli 1099 zł zamiast 1599 zł.

Ofertę na smartfona Xiaomi Redmi Note 10 Pro będzie promowana w kampanii reklamowej w telewizji oraz radiu.

Nowym taryfom M Nielimitowana i L Nielimitowana towarzyszą specjalne zniżki na zestawy urządzeń. I tak, wybierając:

model Samsung Galaxy A52s, klient otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds2 o wartości 649 zł,
model Samsung Galaxy S21 FE 5G, do klienta trafi w prezencie smartfon Samsung Galaxy A12 o wartości 749 zł,
model Xiaomi Mi 11 lite NE 5G, klient otrzyma w prezencie zestaw Smart Home Sport 2 o wartości 499 zł (zestaw Xiaomi w ofercie od 25 stycznia we wszystkich kanałach, a w zestawie waga, słuchawki i opaska sportowa).

Łącznie ze zniżką taryfową przy zakupie zestawów urządzeń klienci mogą więc liczyć na benefit wartości aż do 1049 zł.

Teraz ma znaczenie

Nowa, prawdziwie nielimitowana oferta to nie tylko propozycja, jakiej obecnie nie posiada w portfolio żaden inny operator. To także część naszego nowego podejścia, które w T-Mobile wprowadzamy dla klientów indywidualnych. Tworząc ofertę z internetem bez ograniczeń, chcemy zainspirować klientów do koncentracji na tym, co jest dla nich ważne i do odważnego sięgania po marzenia już teraz, bez odkładania planów i ambicji na później. Warto skupić się na chwili obecnej i czerpać z niej pełnymi garściami. Kampania, w której będziemy dzielić się tym przesłaniem, wystartuje już wkrótce.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/01/t-mobile-z-nielimitowanymi-taryfami-z-internetem-bez-ograniczen-dla-klientow-indywidualnych.html