Internet w Play możesz zamówić Play Tinder Plus lub Tinder Gold

internet prędkość

internet prędkość

Internet Zamów z Play Tinder Plus lub Tinder Gold

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, dzięki której można nawiązać nowe znajomości. Od dziś klienci Play opłaty za korzystanie z Tindera mogą doliczać do swojego rachunku za abonament, a w ofertach na kartę zostanie ona pobrana ze środków na koncie. W ramach serwisu klienci mają do wyboru dwa pakiety – Tinder Plus oraz Tinder Gold. Dla wszystkich klientów Play pierwszy miesiąc korzystania z opcji Tinder Plus i Gold będzie o 50% tańszy.

Subskrypcje Tindera można łatwo włączyć z poziomu aplikacji podając aktywny numer telefonu w Play i potwierdzając zamówienie kodem PIN wysyłanym SMSem. Po dokonaniu zamówienia otrzymamy unikalny link aktywacyjny do zakładania konta lub logowania w serwisie.

Dotychczas dostęp do płatnych pakietów Tindera był możliwy za pośrednictwem płatności w Google Play lub App Store dostępny jedynie dla klientów Play na abonament. Płatności dokonywane były bezpośrednio w aplikacji. Od teraz Tindera można zasubskrybować również w ofertach prepaid i mix, jedyne o czym należy pamiętać to posiadanie wystarczających środków na koncie w momencie aktywacji subskrypcji i następnie w comiesięcznych cyklach w celu jej odnowienia.

Tindera o połowę taniej na pierwszy miesiąc zamówcie na naszej stronie Zakupów Mobilnych w Play.

Zobaczcie też inne wpisy, w których poruszaliśmy temat Zakupów Mobilnych:

Milion klientów Play korzysta z Zapłać z Play!
Zapłać z Play za pakiety CANAL+ online
Oglądaj nowy sezon NBA – dzięki NBA League Pass w PLAY ?
Antstream Arcade – Gry z lat 70/80tych na Twojej komórce

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIyvWOp5ri7gIVlZGyCh2rgwnqEAAYASAAEgKnOfD_BwE&gclsrc=aw.ds