Internet w T-Mobile 1200 GB za darmo przez cały rok

internet prędkość

internet prędkość

Internet: w T-Mobile 1200 GB za darmo przez cały rok

W T‑Mobile nie zatrzymujemy się i robimy kolejny, duży krok w tym roku, by zapewnić naszym klientom nielimitowane doświadczenia i swobodę w realizacji tego, co teraz ma dla nich znaczenie. Dlatego już dziś, 7 lutego, ruszamy z najlepszą na rynku ofertą na kartę, dzięki której użytkownicy taryfy GO! mogą otrzymać łącznie aż 1200 GB przez 365 dni w prezencie. By móc działać, nagrywać, oglądać, czy też wspólnie przeżywać z innymi najlepsze chwile, bez obaw o zużyte gigabajty. Promocję „Rok internetu za darmo” należy aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

W T‑Mobile teraz ma znaczenie, dlatego wprowadzamy oferty,

dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się chwilą, skupiając się na tym, co jest dla nich ważne. A to za sprawą swobody w korzystaniu z internetu od T‑Mobile, którego jakość potwierdza m.in. ranking Speedtest, w którym regularnie zajmujemy pozycję lidera internetu mobilnego – w tym także w zestawieniu podsumowującym cały 2021 rok.

Szybki internet pozwala nie tylko wykonywać pracę,

uczyć się, a także załatwiać codzienne sprawy, ale również oglądać materiały wideo i filmy w najlepszej jakości, słuchać muzyki, rozwijać pasje, prowadzić transmisje online, czy pozostać w stałym kontakcie z paczką znajomych i rodziną. W T-Mobile doskonale to rozumiemy, dlatego po wprowadzeniu oferty abonamentowej z taryfami z nieograniczonym internetem w smartfonach, nadszedł czas na propozycję, jakiej dla klientów T‑Mobile na kartę jeszcze nie było. Od dziś oferujemy im najlepszą na rynku ofertę na kartę „Rok internetu za darmo”, z której mogą skorzystać w taryfie GO!. A co dokładnie można zyskać?

1200 GB przez rok – 100 GB co 30 dni!

Oferta „Rok internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z oferty „Bez Limitu L” lub „Bez Limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T‑Mobile.

Włączając tę promocję, klient T‑Mobile na kartę otrzyma nawet 12 pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł lub Bez limitu XL za 39 zł. Z otrzymanego bonusu można korzystać ł przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu 100 GB.

Niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta.

Oferta Bez limitu L za 30 zł co 30 dni to 15 GB (+15 GB po doładowaniu za 30 zł) i nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i Supernet Video w jakości DVD. W połączeniu z promocją „Rok Internetu za darmo” posiadacz opcji Bez Limitu L może więc uzyskać łącznie aż 1560 GB do wykorzystania przez cały rok!

Z kolei dla tych, dla których oferta Bez limitu L nie stanowi wyzwania, a nowe technologie to podstawa, mamy drugą propozycję. Oferta Bez limitu XL za 39 zł co 30 dni to 20 GB (+20 GB po doładowaniu za 39 zł) z dostępem do technologii 5G, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernet Video w jakości HD. Łącząc tę liczbę gigabajtów z promocją 12 x 100 GB w ramach akcji „Rok internetu za darmo”, klient otrzyma aż 1680 GB w skali roku!

Co ważne, dostępna w obydwu ofertach L oraz XL usługa Supernet Video umożliwia oglądanie materiałów wideo bez utraty transferu danych w popularnych aplikacjach, takich jak np. YouTube, Netflix, Polsat Box GO czy Player.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/02/1200-gb-internetu-przez-rok-za-darmo.html