Internet zamówienia z PLAY odbierzesz w paczkomatach

internet prędkość

internet prędkość

Internet zamówienia z PLAY odbierzesz w paczkomatach

Wygodny odbiór zamówień z Play w Paczkomatach InPost, sklepach Żabka i innych punktach – ponad 29 000 lokalizacji do wyboru!

Wygodna i bezpieczna forma odbioru urządzeń zamówionych w Play
Usługa dostępna w Paczkomatach InPost oraz innych punktach w całym kraju
Elektroniczne potwierdzenie tożsamości za pomocą mojeID
Łącznie ponad 29 000 punktów odbioru

Play.pl – sklep przyjazny dla każdego

We wrześniu ubiegłego roku fioletowy operator pochwalił się nową stroną główną swojego serwisu play.pl, dzięki czemu w przejrzysty i prosty sposób prezentuje klientom oferowane usługi i urządzenia. Ideą nowej strony Play było dostarczenie środowiska przyjaznego zarówno użytkownikom obytym z zakupami w internecie, jak i tym, którzy dotąd potrzebowali większego wsparcia konsultanta w salonie.

Zamów na play.pl – odbierz w wygodnym miejscu i czasie

Play, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz dbając o ich wygodę i bezpieczeństwo, rozszerzył możliwości dostawy urządzeń zamawianych za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. Poza dotychczasowymi możliwościami skorzystania z dostawy kurierskiej bezpośrednio pod wskazany adres lub osobistego odbioru w jednym z salonów operatora klienci mogą też skorzystać z nowych, równie wygodnych form dostawy. Zamówienia można odbierać w ponad 29 000 punktach, w tym:

Paczkomatach InPost czynnych całą dobę;
Punktach Odbioru DHL;
Punktach Odbioru DPD.

Dzięki temu klienci Play mogą odebrać zamówienie tam, gdzie jest to dla nich najbardziej komfortowe, na przykład przy okazji codziennych zakupów w sieci sklepów:

Żabka;
Abc;
InMedio;
Shell;
Lewiatan;
Biedronka;
Kaufland;
Groszek;
Relay;
Moya;
Stokrotka;
1 Minute;
API MARKET;
Społem.

Wraz z nowymi metodami dostawy Play oferuje też możliwość wyboru metody płatności w najwygodniejszy sposób – z góry przy składaniu zamówienia lub za pobraniem – przy jego odbiorze.

Wygodnie i bezpiecznie dzięki mojeID

Z tej formy dostawy mogą skorzystać zarówno klienci zamawiający samo urządzenie bez kontraktu, jak i razem z abonamentem. Przy zawieraniu umowy w sklepie internetowym weryfikacja tożsamości klienta odbywa się dzięki wygodnemu i bezpiecznemu rozwiązaniu mojeID, gdzie autoryzacja przebiega za pomocą logowania do bankowości elektronicznej. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu operator mógł udostępnić odbiór przesyłek w powyższych punktach.

Szczegóły na temat obecnych ofert operatora dostępne są na stronie www.play.pl.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/724715/wygodny-odbior-zamowien-z-play-w-paczkomatach-inpost-sklepach-zabka-i-innych-punktach-ponad-29-000-lokalizacji-do-wyboru