Internet wygraj zestaw kibica w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet wygraj zestaw kibica w T-Mobile

Wielkimi krokami zbliżają się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dla wielu kibiców oznacza to kilka tygodni wspaniałych rozgrywek i emocji na – nie można powiedzieć inaczej – światowym poziomie. T‑Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski, całym sercem wspiera naszą drużynę i zachęca do tego swoich klientów. Dlatego przygotował dla nich konkurs, w którym do wygrania są telewizory Philips i zestawy kibica. Zabawa potrwa od 7 do 13 listopada w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Odliczanie do rozgrywek Pucharu Świata 2022 można uznać za rozpoczęte, bowiem rozpoczną się one już 20 listopada. Ale jeszcze wcześniej, bo 16 listopada reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z Chile na PGE Narodowym w Warszawie. Dzień później Biało-Czerwoni wylecą na MŚ do Kataru. W fazie grupowej mundialu zmierzą się z Meksykiem (22.11.), Arabią Saudyjską (26.11.) i Argentyną (30.11.). T‑Mobile wspiera Polaków podczas każdego meczu i nie inaczej będzie tym razem, ale do wspólnego kibicowania postanowił zaangażować też swoich klientów. Dlatego od 7 do 13 listopada w aplikacji „Mój T‑Mobile” będzie trwał konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Kibicuj z nami!

Na czym polega zadanie konkursowe? Na tym, aby pokazać, że naprawdę wspieramy naszą drużynę podczas MŚ i przygotowaniu hasła lub przyśpiewki zagrzewającej Polaków do gry. Do wygrania jest 520 atrakcyjnych nagród, w tym 20 telewizorów TV Philips TV 55PUS7906/12. Ponadto przygotowano 100 zestawów kibica składających się z piłki, worka, smyczy, pałki kibica i farbek oraz 400 zestawów, w których będzie szalik, worek, smycz, pałka kibica oraz farbki.

W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni T‑Mobile, korzystający z następujących taryf: T, T-Data, Rodzina, Frii Mix, GO!, Frii z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą korzystające z taryf: MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/11/kibicuj-z-t-mobile-i-wygrywaj-telewizory-philips-i-zestawy-kibica.html