Internet zniżka od T-Mobile na biżuterię Ani Kruk

internet prędkość

internet prędkość

Internet: zniżka od T-Mobile na biżuterię Ani Kruk

Wyjście ze znajomymi? Randka? Ważna okazja? Drobny dodatek w postaci idealnie dobranej biżuterii potrafi uzupełnić każdą kreację. A teraz klienci indywidualni T-Mobile mogą nabyć wybrane elementy biżuterii ANI KRUK z 20-procentową zniżką. Rabat można odebrać od 19 do 23 sierpnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Srebro czy złoto, cyrkonie czy perły, minimalizm czy przepych? Trendów w biżuterii jest wiele i z pewnością w kolekcjach ANI KRUK każdy znajdzie taki element, który najlepiej podkreśla urodę i charakter. Teraz swoje biżuteryjne puzderka można uzupełnić taniej, a konkretniej – 20% taniej, bowiem dla klientów T-Mobile przygotowaliśmy specjalny rabat właśnie na te dodatki. Zniżka obejmuje całą ofertę z wyjątkiem zestawów i produktów już znajdujących się na przecenie.

Olśniewająca promocja

Rabat na biżuterię ANI KRUK można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku, 19 sierpnia do wtorku 23 sierpnia do końca dnia. Kod można wykorzystać do 31 sierpnia lub wyczerpania puli produktów, na stronie https://aniakruk.pl/, a także w butikach stacjonarnych. Lista butików dostępna jest tutaj: https://aniakruk.pl/pl/butiki.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/08/odbierz-20-znizki-na-bizuterie-ani-kruk-od-t-mobile.html