Internet zniżki na produkty American Tourister od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: zniżki na produkty American Tourister od T-Mobile

Przed nami majówka, wakacje i wiele okazji do odkrywania nowych miejsc. Aby wyruszyć w podróż, najpierw dobrze się jednak spakować. Najlepiej wygodnie, w funkcjonalne walizki oraz plecaki.

Dla naszych klientów indywidualnych, którzy chcieliby uzupełnić swój asortyment podróżny, przygotowaliśmy zniżkę 20% na wszystkie produkty w sklepie American Tourister. Prezent można odebrać od piątku 8 kwietnia do wtorku 12 kwietnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Zbyt mała walizka czy plecak, który uwiera podczas noszenia, mogą skutecznie uprzykrzyć nawet najwspanialszą podróż. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestaw, który pozwoli spakować bagaże wygodnie i bezpiecznie. A może wybrać mocne, niezawodne i eleganckie walizki lotnicze w szerokiej gamie modnych kolorów?

Albo plecak, który umożliwi łatwy transport laptopa? Wybór zależy już od potrzeb i preferencji naszych klientów. Jeśli jednak czują oni, że mają luki w swoim zaopatrzeniu bagażowym, 20-procentowa zniżka na zakup w sklepie American Tourister pomoże im je błyskawicznie uzupełnić.

Złap rabat i wybierz swój model

Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy między 8 a 12 kwietnia zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile”, gdzie czeka kod rabatowy. Obowiązuje on na wszystkie produkty dostępne na stronie https://www.americantourister.pl/. Bonus jest ważny do 20 kwietnia i aktywuje się po wpisaniu go, gdy produkt znajduje się już w koszyku.

Z promocji mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło; https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/04/20-znizki-na-walizki-i-plecaki-w-sklepie-american-tourister-dla-klientow-t-mobile.html