Plus deskorolka Fishka przy zakupie LG K41S

speed testy
speed testy

Promocja tylko dla klientów Plusa: deskorolka Fishka przy zakupie LG K41S

8 czerwca ruszyła nowa promocja LG dostępna tylko dla klientów Plusa. Teraz po zakupie LG K41S klienci sieci Plus mogą odebrać w prezencie deskorolkę Fishkę w wybranym kolorze – czarnym lub miętowym. Promocja potrwa do 31 lipca.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy w terminie od 8.06.2020 do 31.07.2020 kupią smartfon LG K41S i zarejestrują swój zakup na stronie www.strefalg.pl/promocjelg.
LG K41S w Plusie

Funkcjonalny LG K41S z dużym 6,55” ekranem i 32 GB wbudowanej pamięci wyposażony jest w poczwórny aparat z szerokim obiektywem, czujnikiem głębi, obiektywem macro oraz ze wsparciem sztucznej inteligencji. Bateria o pojemności 4000 mAh zapewnia energię na cały dzień pracy smartfona. Wytrzymałość LG K41S została potwierdzona testami militarnymi i certyfikatem MIL-STD-810G.

W Plusie smartfon LG K41S dostępny jest w opcji bez kosztów abonamentu za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 21 zł miesięcznie. Całkowity koszt urządzenia to 757 zł.

LG K41S dostępny jest również w ofercie abonamentowej sieci Plus. Przykładowa oferta obejmuje opłatę 1 zł na start i 36 rat po 21 zł za sprzęt oraz opłatę za abonament w wysokości 50 zł miesięcznie (z rabatem za e-fakturę) z rozmowami, SMSami i MMSami bez limitu, ze 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem danych 12 GB/mies.
Mechanizm promocji

Do 31 lipca należy kupić smartfon LG K41S.
Do 6 sierpnia należy zarejestrować zakup na stronie www.strefalg.pl/promocjelg. Wybór koloru deskorolki możliwy jest w formularzu zgłoszeniowym.
Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską w terminie 14 dni od zakończenia weryfikacji i uzyskania prawa do nagrody.

Do 30 czerwca trwa także promocja ze słuchawkami Skullcandy w prezencie przy zakupie wybranych modeli LG serii K.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie https://www.strefalg.pl/promocjelg.

zrodlo: https://www.plus.pl/news/art-8421-promocja-tylko-dla-klientow-plusa-deskorolka-fishka-przy-zakupie-lg-k41s