Przedpremierowy pokaz Watahy dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus wraz z HBO zapraszają swoich klientów na wyjątkowy, kinowy wieczór z „Watahą”. W czwartek, 5 grudnia, o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach odbędzie się prapremiera 1. odcinka najnowszego, trzeciego sezonu serialu, który na antenie pojawi się 6 grudnia.

Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem.

Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają specjalne pokazy w przededniu gorącej premiery. Pierwszy odcinek 3. sezonu „Watahy” wyemitowany zostanie 5 grudnia o godz. 20.00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach Polski:

Warszawie – Galeria Mokotów,
Poznaniu – Kinepolis,
Katowicach – Silesia,Krakowie – Bonarka,
Wrocławiu – Wroclavia.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, a w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależne są od posiadanej usługi, operatora, z którego oferty się korzysta, oraz wybranego miasta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach: www.cyfrowypolsat.pl/wataha oraz www.plus.pl/wataha.

Włącz HBO i przenieś się z „Watahą” w Bieszczady

Najchętniej oglądany serial HBO powraca na antenę już 6 grudnia. Akcja 3. sezonu odbywa się 2 lata po wydarzeniach z poprzedniej serii. Losy Wiktora Rebrowa, granego przez Leszka Lichotę, oraz prokurator Igi Dobosz, w którą wciela się Aleksandra Popławska, po raz kolejny zostaną złączone. Do obsady dołączyły także nowe twarze, m.in.: pułkownik Kuczer, w tej roli Borys Szyc, oraz szefowa ukraińskiej mafii – Barkowa, którą zagrała Evgenia Akhremenko.

Kanały HBO i serwis HBO GO dostępne są w Cyfrowym Polsacie w ofertach telewizji: satelitarnej, kablowej w technologii IPTV oraz internetowej z dekoderem OTT. Serwis HBO jest także dostępny w ofertach głosowych i internetowych sieci Plus, a obecnie wybierając Plus Abonament, można go wypróbować i przez trzy miesiące korzystać bez opłat.

ŹRÓDŁO: https://grupapolsat.pl/pl/archive/przedpremierowy-pokaz-1-odcinka-nowego-sezonu-watahy-na-duzym-ekranie-dla-klientow-cyfrowego#