smartfon OPPO A31 w ofercie Plusa

speed testy
speed testy

smartfon OPPO A31 w ofercie Plusa


Plus poszerza swój asortyment o smartfony OPPO, jednego z czołowych producentów urządzeń mobilnych na świecie. Do oferty sieci Plus trafił najnowszy model OPPO A31, otwierający tegoroczne portfolio marki. To propozycja dla osób szukających stylowego i dobrze wyposażonego smartfona w przystępnej cenie. OPPO A31 dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej, jak również w opcji bez kosztów abonamentu na raty 0%. W najbliższej przyszłości do oferty Plusa trafi także model Reno3.

W ofercie Plusa smartfon OPPO A31 dostępny jest za 1 zł na start w 24 ratach 0% po 33 zł miesięcznie lub 36 ratach po 22 zł miesięcznie za sprzęt w dowolnie wybranym abonamencie już od 30 zł miesięcznie. Całkowita cena smartfona w Plusie wynosi 793 zł.

Co wyróżnia smartfon OPPO A31?

Model A31 pracuje pod kontrolą systemu Android 9 z nakładką ColorOS 6.1, napędzanego ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P35 i wspieranym 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą pamięci aż o 256 GB. Smartfon działa nad wyraz płynnie i stabilnie, a wbudowane w oprogramowanie funkcje dodatkowe, zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania. Energii do intensywnej pracy lub albo wielogodzinnej rozrywki dostarcza bateria o pojemności 4230mAh, która pozwala nawet na 8 godzin oglądania filmu.

W warstwie multimediów A31 oferuje więcej niż konieczny zestaw aparatów. Tylny, złożony z 3 obiektywów: 12 MP (1/2.86’, f 1.8) 2 MP makro (f 2.4) i 2 MP do sterowania głębią ostrości (f 2.4), pozwala na wykonywanie zachwycających ujęć w różnych sceneriach, a przedni aparat o rozdzielczości 8MP (f 2.0) ze wsparciem sztucznej inteligencji i funkcją dostosowania efektu upiększenia zapewnia naturalne i subtelne autoportrety.

Wyraźny i czytelny ekran o przekątnej 6,5” zajmujący aż 89% przedniej powierzchni urządzenia, pozwoli na swobodną konsumpcję multimediów, ale także ich tworzenie, np. za pomocą wbudowanej aplikacji SoLoop.

Na uwagę zasługuje również nowoczesne wzornictwo. Smukła konstrukcja, ergonomiczny kształt i precyzyjne wykonanie sprawiają, że smartfon doskonale leży w dłoni. Model A31 dostępny jest w Plusie w trzech kolorach: miętowym, zielonym oraz czarnym.

zrodło: https://www.plus.pl/news/art-8391-nowy-smartfon-oppo-a31-w-ofercie-plusa