Świąteczna niespodzianka dla abonentów Cyfrowego Polsatu

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent. To dostęp do nawet 10 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okno”, które potrwa do 7 stycznia 2019 r., można już korzystać od najniższego pakietu za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.
W tym roku dzięki świątecznej niespodziance abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli obejrzeć filmowe hity, ciekawe seriale czy bajki dla najmłodszych bez dodatkowych opłat! W ramach gwiazdkowego prezentu w „otwartym oknie” znalazły się kanały:
filmowe i z serialami – 13 Ulica HD, AMC HD, Comedy Central Family HD, Paramount Channel HD, SCI FI HD, Epic Drama HD,
dla dzieci – Nick Jr.,
edukacyjny – Da Vinci,
lifestylowy – E! Entertainment HD,
publicystyczno-informacyjny – wPolsce.pl.

Abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie tych kanałów, otrzymają do nich dostęp aż do 7 stycznia 2019 r., a kanał Paramount Channel w „otwartym oknie” będzie można oglądać do końca stycznia 2019 r.

Serwis Cyfrowy Polsat GO − rozrywka także poza domem
W Cyfrowym Polsacie każdy może wybrać ofertę telewizyjną dopasowaną do swoich potrzeb i zyskać możliwość korzystania z serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu, który zapewnia:
nawet ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie,
tysiące programów i filmów na życzenie,
dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie,
możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

Na nowych klientów platformy wciąż czekają świąteczne promocje, w ramach których wszystkie oferty telewizyjne są dostępne przez 6 pierwszych miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat. Jednocześnie klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w atrakcyjnych ratach.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/swiateczna-niespodzianka-dla-abonentow-cyfrowego-polsatu#