Spraw bliskim radość na święta! Ruszyła świąteczna kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat uruchomił świąteczną kampanię reklamową “Spraw bliskim radość na święta!”, która mówi o wprowadzonych 7 listopada nowych ofertach promycjnych telewizji satelitarnej http://www.grupapolsat.pl/pl/archive/w-swiatecznej-ofercie-cyfrowego-polsatu-telewizja-na-start-przez-6-miesiecy-bez-oplat-opcja. Dzięki nim klienci mogą skorzystać z wygodnych pakietów dla całej rodziny, w tym ofert z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, a to wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat. Ponadto operator zapewnia możliwość zakupu super telewizora na raty.
W ramach ogólnopolskiej kampanii zaplanowano emisję spotów m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Telewizji Polsat, a także w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Ponadto uwzględniono działania online obejmujące m.in. serwisy horyzontalne, tematyczne i social media.
Spot wyreżyserował Łukasz Jaworski. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny TFP, a postprodukcją − Xantus. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Vizeum.

Link do spotu: https://bit.ly/2PMyXtZ

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/spraw-bliskim-radosc-na-swieta-ruszyla-swiateczna-kampania-reklamowa-cyfrowego-polsatu#