T mobile mistrzowski mix box dla młodych fanów sportu

speed testy
speed testy

Mistrzowski MIX Box” od T-Mobile dla młodych fanów sportu

Choć w ostatnich tygodniach piłkarskie emocje mogły nieco ostygnąć, to dzięki zestawom MIX BOX młodzi miłośnicy sportu będą mogli na nowo cieszyć się aktywnością fizyczną. Już w najbliższy piątek, 29 maja, do sprzedaży trafią dwa nowe MIX BOX-y – każdy z nowoczesnym smartfonem oraz sportowym gadżetem.

T-Mobile jako oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłkę nożną nie tylko kibicuje drużynie biało-czerwonych w nadchodzących zmaganiach, ale przygotował także specjalne zestawy MIX BOX, które zachęcą młodych adeptów sportu do większej aktywności sportowej. Będzie to również doskonały prezent na Dzień Dziecka lub nadchodzące wakacje. Co można znaleźć w nowych zestawach T-Mobile?

Zestawy MIX BOX na sportowo

W pierwszym zestawie klienci znajdą smartfon Huawei Y6s z oryginalnym etui oraz opaskę Huawei Band 3e już za złotówkę w ofercie MIX 50. Pakiet obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 9 GB Internetu oraz usługę Supernet Video DVD, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo – takich jak Netflix, YouTube, Vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video – bez zużycia pakietu danych.

W drugim zestawie MIX BOX klienci otrzymają smartfon Nokia 2.3 oraz poręczny bidon sportowy, który przyda się podczas sportowych aktywności. Ta opcja jest dostępna w cenie 1 zł, przy wyborze oferty MIX 40, na którą składają się: nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 400 minut do wszystkich oraz 6 GB internetu.

Najnowszą ofertę MIX BOX od T-Mobile będzie wspierać kampania reklamowa, którą od 19 czerwca będzie można zobaczyć w telewizji a już od 29 maja w komunikacji online, social mediach oraz na nośnikach w punktach sprzedaży.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Dodatkowe informacji o ofercie będą dostępne od 29.05.2020 na stronie www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/oferta-mix. Regulaminy oferty oraz cennik urządzeń dla ofert MIX będą dostępne na dole strony.

zródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/05/mistrzowski-mix-box-od-t-mobile-dla-mlodych-fanow-sportu.html