T Mobile 10 darmowych GB na Dzień Dziecka

speed testy
speed testy

10 darmowych GB od T-Mobile na Dzień Dziecka

T-Mobile startuje z kolejną trzydniową promocją dla klientów usług na kartę i abonentów MIX. Tym razem z okazji Dnia Dziecka operator udostępnia bezpłatną paczkę 10 GB na 3 dni, którą użytkownicy będą mogli aktywować od 1 do 3 czerwca.

Okazji do skorzystania z darmowych prezentów nigdy za wiele. W ostatnim tygodniu maja T-Mobile przygotował dla swoich klientów na kartę i abonentów MIX 1000 bezpłatnych minut, by mogli swobodnie porozmawiać z mamą z okazji jej dorocznego święta. Na horyzoncie widać już jednak kolejną ważną datę – Dzień Dziecka. Również i tym razem operator przygotował miły prezent dla swoich użytkowników. Klienci T-Mobile na kartę oraz abonenci MIX będą mogli skorzystać z darmowego pakietu 10 GB na 3 dni – można go aktywować od poniedziałku, 1 czerwca do środy, 3 czerwca do końca dnia.

To prezent dla wszystkich, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mobilnego – zarówno do zrealizowania codziennych obowiązków, jak i miłego spędzania czasu wolnego, także na świeżym powietrzu. Dzięki temu nic nie powinno zakłócić oglądania seriali czy monitorowania treningu w parku.

Z darmowych gigabajtów mogą skorzystać klienci T-Mobile na kartę oraz MIX. Aktywacja jest szybka i prosta – wystarczy wysłać SMS o treści: „TAK” na podany numer:

80401 – użytkownicy T-Mobile na kartę,
80404 – abonenci MIX.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzienwww.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/05/10-darmowych-gb-od-t-mobile-na-dzien-dziecka.html