T Mobile pięć darmowych gigabajtów na majówkę

speed testy
speed testy

Pięć darmowych gigabajtów od T‑Mobile na majówkę
Przedłużony weekend majowy już na horyzoncie, więc oczekiwanie na cotygodniowy odpoczynek będzie tym razem nieco krótsze. Dlatego też już w ten czwartek, 30 kwietnia, T‑Mobile udostępni swoim klientom indywidualnym bezpłatny pakiet 5 GB, aby mogli przygotować się na majówkę, np. organizując wideokonferencję z przyjaciółmi lub ciesząc się nowościami dostępnymi na platformach VOD w domowym zaciszu. Bonus będzie można tradycyjnie odebrać w aplikacji Mój T‑Mobile.

Kolejny darmowy pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, przeznaczony jest dla klientów indywidualnych T‑Mobile, czyli użytkowników posiadających abonament, oferty MIX lub „Na kartę”. Wyjątkowo w tym tygodniu bonusowe 5 GB czeka na użytkowników w aplikacji Mój T‑Mobile już od czwartku 30 kwietnia. Przez 4 dni, do niedzieli 3 maja (do końca dnia), można zlecić aktywację tego pakietu, a następnie w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania darmowej paczki danych. Klienci ofert „Na kartę” oraz MIX mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów przez tydzień, zaś abonenci – do momentu wystawienia kolejnej faktury.

Pięć darmowych gigabajtów od T‑Mobile na majówkę.png

Dodatkowe informacje o trwającej od kilku miesięcy akcji Happy Fridays można znaleźć tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

By być bliżej klientów

T‑Mobile od półtora miesiąca podejmuje różnorodne działania, aby wspierać swoich użytkowników w trudnym czasie walki z epidemią. Na specjalnej stronie „Jesteśmy dla Ciebie” operator pokazuje, jakie udogodnienia realizuje dla swoich klientów, aby mogli komfortowo kontaktować się ze swoimi bliskimi i mieć dostęp do najważniejszych informacji. Oprócz cotygodniowych paczek gigabajtów, udostępnia też m.in. darmowe narzędzia do nauki zdalnej oraz wspiera służby medyczne, np. poprzez specjalną infolinię.

zrodło: t-mobile